Skocz do zawartości

Dust.To.Glory!!!!


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam film Gary Semics Motocross 1,2 a reszte czyli 3,4,5 będe miał za niedługo.JEdna część trwa z 45minut.Film jest głownie o nauce motocrossu.Jak jeździć itp.Film super.Te filmy pożyczył mi trener który ściągnął je z USA(orygianły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby napisy znalesc w emulu? Wziac w wyszukiwanie na pliki textowe(tam jest jakas taka ikonka) i wpisac dust to glory? Ja tak sciagalem napisy do wszystkich filmow.

 

Znaleźć napisy to nie problem z tym że wszystkie są po angielsku, na emulu też nie ma Polskiej wersji.

Film jest tematyczny raczej nie dla zwykłego Kowalskiego, więc pewnie dlatego nikomu się nie chce przetłumaczyć.

Pozatym występuje tam język techniczny i nie każdy kto zna dobrze angielski da radę to przetłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila skonczylem ogladac :evil: filmik pierwsza klasa!! ujecia poprostu rewelacyjne... postac Mouse'a - wielki respekt!! a jazda noca hardcorowa... no i te XRki 650 ... ahh zebym to ja mial tyle kasy... Goraco polecam filmik bo klimat zajebisty!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem film z DC++. 8)

Jeśli ktoś z Was korzysta z tego programu i nie ma jeszcze "Dust to glory", może pobrać ode mnie przez ten program. Jedyny warunek - trzeba być Active (czyli gdy masz swój własny IP, nie znajdujesz się za firewallem czy routerm lub masz przekierowanie portów).

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gadałem z koleszką z pracy, zgodził się przetłumaczyć napisy do filmu za jakieś browarki lub flaszkę.

Teraz będzie miał tydzień wolnego i powiedział że posiedzi przy tym, ponoć techniczny język trochę zna i mowił że nie będzie większych problemów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś dostałem DoG od Adama (Adamie, bardzo dziękuję).

 

Jestem pod wrażeniem sposobu montażu, wszystko dzieje się bardzo szybko. Kamera nie zwalnia obrazu rzeczywistego, co jest niestety przywarą amatorskich produkcji. Oglądając film poczułem się nieco jak podczas którejś z wypraw... Przynajmniej rozumiem to ostre tempo na prostych przejazdach.

 

Jazda nocą to coś niesamowitego, jeździłem kilka razy w terenie, ale nie takim tempem. Tam jedna większa niezauważona hopa i kozły gotowe, zresztą w kozły poszło tam widzę paru kolesi w nocy. To jest bolesne, ale nieuniknione. Dlatego w Europie już prawie nikt tak się nie ściga. My w Sokole mieliśmy zrobić jeden z niewielu nocnych rajdów, ale przerosła nas odpowiedzialność za życie i zdrowie uczestników.

 

Film naprawdę wspaniale zrobiony. Ciekawe, czy są podobnie atrakcyjnie nakręcone produkcje z Dakaru? Przecież aż się o to prosi...

 

Chętnie odeślę kopię komuś, tak jak było umówione w temacie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...