Skocz do zawartości

Dust.To.Glory!!!!


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie, a to już 2 raz poprostu znika! Nie ma ani w rzeczach które sciągałem, ani w samym emule sie nie pokazuje!

Avatar jest z allegro i było napisane: "Piękne Pudle"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce rozpoczynac nowego tematu bo chyba nie warto a w szukaj nic nie znalazlem. Ostatnio bedąc w Media Markt i przeglądając pólki z płytami znalazłem film o MX pt. Ultima X za 39,99 i zaraz po przyjsciu do chaty odpalilem kompa w celu znalezienia Torrenta ale niestety nic nie znalazłem i tak teraz sie zastanawiam czy warto inwestowac w to kase. Widzieliscie ten film lub chociaz o nim słyszeliscie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, panowie, ale to nie jest film dla mass, trzeba bylo od razu tak pisac :)

 

Myslalem, ze bedzie zapieprzanie w rytm Guano Apes - Open Your Eyes, a tu sie przeliczylem.

 

Bardzo dobry film dokumentalny do kolekcji, niekoniecznie nt. bike'ow.

 

 

 

 

"COCO CORNER" panuje ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Uwaga!!!

W necie są już Polskie napisy do filmiku Dust to Glory' date=' działają znakomicie.

Poniżej link:

http://napisy.org/Pobierz/Id057743.zip

 

Cynk o napisach dał mi pavlos, chwała Mu za to :mrgreen:

Pozdro!!!

 

Oj daj spokój :oops:, bo popadne jeszcze w samozachwyt :lol:, zczaiłem te napisy, bo w "brudnych filmach" nijaki "rumpel" dał bezpośredni link właśnie do tej strony dosć dawno, ale chyba jego wpisu tam nikt nie zauważył :roll: :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z forumowiczow ma Dust To Glory sciagniety i ma DC? JEsli tak to bylbym wdzieczny o udostepnienie tego filmu' date=' w zamian moge udst. jakies czesci Crusty Demons.. i cos tam jeszcze.Pozdrawiam[/quote']

 

Pasuję do tego opisu :D Mam ten filmik i posiadam DC++. Plik nazywa się "nedivx-dtg-xvid". Znajdziesz mnie np. na hubie: mona-lisa.myftp.org:23

nick: [psv]skubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻEBY DOCENIĆ TEN FILM TRZEBA WCZUĆ SIĘ W KOMENTARZE.

 

BARDZO MI SIĘ PODOBAŁ.

POKAZYWAŁ CAŁE ZJAWISKO NIE TYLKO CZYSTĄ JAZDĘ;

 

TO ŚWIETNIE, ŻE MOTOCYKLE ŁĄCZĄ POKOLENIA I OBCYCH SOBIE LUDZI.

 

JEST TEŻ TAKA FAJNA STRONKA: www.d2gfilm.com , MOŻE JUŻ KTOŚ PODAWAŁ.

 

 

POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z was miał problemy z dźwiękiem w tym filmie? Może macie jakąś radę? W czołówce (lew) jest dźwięk, poźniej zaczyna niemożebnie skakć i dupa. Jak przewinę nieco do przodu to obraz leci normalnie ale za to nie ma dźwięku. Może dodam że codeki mam świerze. Przed chwilą ściągnięte. Ściągnąłęm film z eMule a także przez torrenta i w obu przypadkach to samo.

 

Program Media Player Classic pokazuje mi taki komunikat:

This AVI file was not prepared for sequential reading, the alternative 'Avi Splitter" will now let the default one handle it. The complete reinterleaving of this file is strongly recommended before burning it onto a slow media like CD.

 

Moze ktoś mi powie co to znaczy "reinterleaving" :buttrock:

Jeszcze pojawia się wykres na którym 'stream 0' i 'stream 1' idą oddzielnie względem czasu. Co ja mam z tym zrobić? help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał problemy z dźwiękiem w tym filmie?

 

Myślę że to sprawa codeków, u mnie np. na kompie filmik smiga aż miło a na dvd tnie dzwięk już od samego ryku lwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tez tak mi się wydawało dlatego ściągnąłem najnowsze codeki. Tak mi się zdaje przynajmniej. Ściągałem ze strony www.nowe.pl

Ace Mega Codecs Pack Najnowsze jakie były. Wszystkie inne filmy działają elegancko. No trudno, przeżyję bez obejżenia tego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...