Skocz do zawartości

Dust.To.Glory!!!!


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj gadałem z koleszką z pracy, zgodził się przetłumaczyć napisy do filmu za jakieś browarki lub flaszkę.

Teraz będzie miał tydzień wolnego i powiedział że posiedzi przy tym, ponoć techniczny język trochę zna i mowił że nie będzie większych problemów

 

Znalazłem angielskie napisy na www.napisy info. Myślę, że to powinno ułatwić sprawę, jak znajdę trochę czasu to może sam spróbuję, trochę się znam na technicznym angielskim. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem angielskie napisy na www.napisy info. Myślę, że to powinno ułatwić sprawę,

 

Angielskie napisy miałem już zanim film mi się zassał, ale dzięki za pomoc :D

Napisy są już u koleszki, powiedział że do końca następnego tygodnia odeśle mi pliczek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO.. musze mieć ten film ostatnio ściągnołem trailer 2 minutowy dust to glory!! wypasik. i mam również 3 nitro circous. tez traileer !! super backflip podwójny pastrany MaSSAKARAA :P własnie wyszedł jeszcze jeden taki fim Supercross Movie o kolesiach któży jeżdza supercross tez se musze ścągą. ;) :mrgreen: :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma ktoś jakiegoś serwera ftp by zamieścić ten filmik tam napewno wielu by sciągło a ja mam poblokowane wszystkie p2p

 

 

 

dokladnie' date=' dobry pomysl' date=' u mnie tez cos te p2p albo sa poblokowane albo [/quote'']

 

 

No nie sądzę aby ktoś zawalał sobie serwer i obniżał transfer aby wszyscy z niego ssali, no chyba że na jakiś lewy serwer ale one zazwyczaj szybko padają.

 

 

Jak chcecie to mogę wam wysłać filmik pocztą , jeśli chodzi o Dust To Glory oczywiście bo reszty nie mam.

Po weeakendzie powinienem już mieć do niego napisy PL, jak ktoś chce to niech wyśle mi kopertę bąbelkową ze znzczkami i płytką a ja odeślę z filmem, lub przelew równowartości tego na konto, do wyboru.

Chętni info na PW. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Napisy są przetlumaczane, koleś który się tym zajmuje leżał w szpitalu i dlatego wszystko się przedłużyło.

Przedwczoraj mój misiek (KML) dostał maila od tego gościa że już wyszedł i ma dostęp do kompa, więc praca wre, miejmy nadzieje że efekt zobaczymy niebawem. :mrgreen:

 

[ Dopisane: 27-11-2005, 18:35 ]

efekt jest już bardzo blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Heh, i dupa zbita , koleś po prawie miesiącu powiedział że nie przetłumaczy mi tych napisów bo są zakręcone. ;)

Przepraszam wszystkich którym narobiłem nadzieji, ale będę szukał dalej jakiegoś kozaka który się z to weźmie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A Ja mam takie pytanie. Sciąga mi się dust to glory i przy jakichś 650-700mb poprostu znika. Nie ma go w rzeczach które się sciągają ani na dysku....ma ktoś pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam takie pytanie. Sciąga mi się dust to glory i przy jakichś 650-700mb poprostu znika. Nie ma go w rzeczach które się sciągają ani na dysku....ma ktoś pomysł??

wszystko przez twoj avatar :mrgreen:

a tak na powaznie to moze zmieniles folder do ktorego sie sciaga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...