Skocz do zawartości

Turystyk / enduro ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, więc tak, ja mam DR 650 RSE i racja ze wzrostem, ja mam 192 i wygodny, ale można odkręcić sprężyne tylnią i troszke go opuścić. Śmiga fajnie i mam kopa :P Malo awaryjna i fajnie wygląda. No i podstawowa zaleta jest osyć iska cen zakupu. W KTMach masz częsty ris to troszke pochlania kasy. Africa Twin dosyć droga w zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....hehehe.... a Africa to mniej waży? To samo tyle że jeszcze wyższa i o 5,5 cm wiekszy prześwit. Wyżej środek ciężkości i mniejsza moc! Co powoduje że trudno jest ją utrzymać w pionie.

Różnica jest w pozycji za kierownicą i sposobie siedzenia. Jeśli moto wymusza oparcia części masy jeźdźca na kierownicy, to znacznie utrudnia to jazdę terenową. No i zawiechy TDMy raczej nie pozwalają nią latać nawet w bardzo lekkim terenie.

Zostańmy może przy tym, że TDM to turystyczny naked o stosunkowo łagodnej charakterystyce silnika (w porównaniu np. do fazera). Od terenu i endurowania niech się lepiej trzyma z dala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę boję się za dużej wagi :? KTM Adventure jest znowu nawet nie za ciężki ale siodło na wysokości ok. 95cm :? i za drogi jest ...no i niezły jest bo prześwit to jakieś 30 cm 8O

 

[ Dopisane: 04-10-2005, 20:57 ]

acha... siedziałem (nie jechalem) na DR 650 RSE i myślę że nie będzie tak źle jak myślałem.... Fakt duży (nawet bardzo ale to chyba tylko moje wrażanie) motocykl ale czuję że nie było by aż tak źle...

No i rozmawiałem ze znajomym którego jest to moto i waży poniżej 200kg :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Africa/Transalp/Suzuki DR 650 RSE

Coś z tego wybiorę... Chyba Transalp ale czas pokaże...

Bo chyba nie ma już innych, solidnych no i wmiarę nie drogich 8) motocykli "Paryż-Dakarowych" :?:

To właśnie podoba mi się w tego typu motocyklach: możliwość dojechania wszędzie, wygoda podróży, długie trasy przy zachowniu bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo sie kolego rozgladasz- a BMW F650?

W niedziele moj sprzet przeszedl test prawdy na 150 km i przy roznych szybkosciach od 100- do 170 czasami , wypil mi ok. 5,8 litra ,czyli 3,8/ 100 km!!- zreszta wczesniej juz domyslalem sie ze malo pali bo wlalem pelen zb. paliwa i jezdzillem 3 tyg.(ok. 480-500 km).A z solidnosci BMW slynie. Wiem gdzie jest do kupienia , info na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDM nie nadaje sie do terenu' date=' poza tym awaryjne silniki mają :)[/quote']

 

Poczatek dobry, a potem strasznie skiepściłeś :-) :-) :-)

Skąd te informacje o awaryjnych silnikach? :?: :!:

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...