Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiona w polsce od znajomego.

Wersja otwarta czyli 98KM, pusty wydech, felgi, lagi, polki, przelaczniki, itp polerowane tylko troche juz zmatowialy (trzyba bedzie pasta przeleciec). Z zalet to silnik ktory jesli chodzi o stan jest igla. Przebieg autentyczny 65 000 km. Nowe klocki hamulcowe itp.

Z wad to bym wymienil lakier ktory przy dokladnym przyjrzeniu nie jest najladniejszy, spaprane tarcze zegarow, brak zamka siedzenia itp...

 

Do moto dostalem jeszcze drugi naped i felge od nowszej FZRki pod kapcia 160 (tez polerowana).

 

Teraz tak: Co myslicie o zalozeniu tej felgi i opony 160 ? To ze zyska na wygladzie to wiem ale co z prowadzeniem ???

 

 

Oleju wzial..... nic :O

 

A Etylinki od 4,5 - 5,3 litra :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga 17 cali od 4jh? Jeśli pasuje założyłbym bez zastanawiania - co prawda opona 160 wchodzi i na starą felgę ale to jest 18 cali a na to trudno znaleźć dobre opony. A co do prowadzenia na 160 fzrkami jeździ sporo osób i nie narzekają. Napisz czy ta felga pasuje do starego wahacza bez przeróbek bo jeśli tak to sam taką spróbuję nabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak juz pisalem na forum zakupilem ostatnio FZRke 600 z 90r.

Niestety do idealu wizualnego jej troche brakuje ( www.m16.is.net.pl/fzr/ ) w zwiazku z tym zaczynam ja dopieszczac. Przedewszystkim nie ma zamkna kanapy i tu wielka prosba do posiadaczy FZRek aby ktos zrobil zdjecie zamka i calego mechanizmu zamykajacego tak abym zakumal czego mi dokladnie brakuje.

(BTW: moze ktos wie czy mechanizm zamykajacy jest taki sam w FZR 600 jak w FZR 1000 ?)

 

Poza tym bylbym bardzo wdzieczny za fotki tylnej czesci ramy po zdjeciu pastiku od zadupka (to tylko jedna srubka :icon_mrgreen: )

 

Pytajac dalej:

Ile oleju wchodzi do jednej lagi i jaki jest zalecany przez producenta ?

Czy Mobil 10W40 (polsyntetyk) do silnika jest OK ?

Jakie cisnienie w kolach ?

Jakie swiece najlepiej stosowac ? (moze 2 elektrodowki ?)

Co moze byc przyczyna, ze wskazowka od wskaznika temperatury skacze ?

Czy FZRka ma jakis schowek ? (na klucze itp ?) bo jak do tej pory na nic takiego nie trafilem.

Jak zalozyc airbox na gazniki ? Bo robic to normalnie meczylem sie ponad 1,5 godziny. :/

Czy w FZRkach wystepowaly podstawki centalne ?

Czy warto wladowac do przodu przewody w oplocie ? I jaki jest tego koszt ?

 

 

Wiem, ze troche duzo tych pytan ale bedzie pewnie jeszcze wiecej :icon_mrgreen:

 

Z gory wielkie dzieki tym ktorzy chociaz troszke pomoga.

Edytowane przez m16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym bylbym bardzo wdzieczny za fotki tylnej czesci ramy po zdjeciu pastiku od zadupka (to tylko jedna srubka :icon_mrgreen: )

Mam w domu, mogę później podesłać, bo serwer siadłi cała moja strona o remoncie FZR takoż :/

 

Ile oleju wchodzi do jednej lagi i jaki jest zalecany przez producenta ?

435 ml, zalecany jest 10W, ale lepiej wlać 20W - przód będzie nieco twardszy.

 

Czy Mobil 10W40 (polsyntetyk) do silnika jest OK ?

Tak

 

Jakie cisnienie w kolach ?

2.4 przód, 2.8 tył, OIDP

 

Jakie swiece najlepiej stosowac ? (moze 2 elektrodowki ?)

NGK CR8E - zalecane są CR9E, ale na "8" motocykl nie ma problemó z odpalaniem na zimno, co czasem się zdarza.

 

Czy FZRka ma jakis schowek ? (na klucze itp ?) bo jak do tej pory na nic takiego nie trafilem.

Tak, pod siedzeniem pasażera. Mały i prowizoryczny, ale parę rzeczy się zmieści.

 

Jak zalozyc airbox na gazniki ? Bo robic to normalnie meczylem sie ponad 1,5 godziny. :/

Wymienić króćce - serio :icon_mrgreen: Koszt kompletu ok. 150 zł. Oprócz tego zostają metody garażowe, typu podgrzewanie w ciepłej wodzie itp.

 

Czy w FZRkach wystepowaly podstawki centalne ?

Nie

 

Czy warto wladowac do przodu przewody w oplocie ? I jaki jest tego koszt ?

Zdecydowanie tak - bardzo poprawia się wyczuwalność i dozowanie przedniego hebla. Koszt ok. 250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu, mogę później podesłać, bo serwer siadłi cała moja strona o remoncie FZR takoż :/

Bede bardzo wdzieczny. A wlasnie co ze strona ? Ogladalem ja kiedys jak jeszcze nie mialem FZRki i teraz chcialem do niej wrocic a tu....

 

435 ml, zalecany jest 10W, ale lepiej wlać 20W - przód będzie nieco twardszy.

Do jednej lagi ? :icon_mrgreen: Toz to litra na cala zawieche - sporo.

 

Jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede bardzo wdzieczny. A wlasnie co ze strona ? Ogladalem ja kiedys jak jeszcze nie mialem FZRki i teraz chcialem do niej wrocic a tu....

Kumpla serwer, na któym miałem ją umieszczoną, poszedł się kochać. Może uda się coś wykombinować jeszcze.

 

Do jednej lagi ? :icon_mrgreen: Toz to litra na cala zawieche - sporo.

E, całkiem w normie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

JA JUŻ KUPIŁEM PADLINE. NIE CHCE ODPALAC!!! STRZELA Z TŁUMIKÓW, Z HAŻNIKÓW NA FILTER LECI PALIWO. SAMOCHODEM ZACIĄGNĄŁEM I SUKA ODPALIŁA, DZIEŃ POJEŻDZIŁEM I NA DRUG ZNOWU POWTÓRKA Z ROZRYWKI!!! MAM TROCHĘ KOCIOŁ, MAM NADZIEJE, ŻE TO NIC POWAŻNEGO. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...