Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

Hah czyli wychodzi na to co się nie kupi to rozleci :biggrin:

Podajcie jakiś konkretny model dobrych butów! tak do 800zł :flesje:

Wcześniej patrzyłem cały czas na Forma Raptor 2006 ale po przeczytaniu waszych postów odechciało kmi się ich... Prosze napiszcie jakie buty moge wziąć do 800zł jakieś dobre :biggrin:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś sie do mnie na PW jeśli chcesz to dam Ci namiary na kolesia który sprzedaje buty Fox Pro Forma Stewart Replica czyli takie w jakich jeździ James Bubba Stewart, Deegan, Tyletski Yeuheni i wielu innych najlepszych zawodników MX, SX i FMX. Chce za nie coś między 700-800zł nie wiem dokładnie ile teraz sobie liczy. Oczywiście nówki.

Edytowane przez Kaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kalosze na cross-enduro w jueseju można kupić za 75$ jeśli ktoś ma normalny rozmiar stopy. (nowe)

Jak ktoś ma płetwę nr 48 tak jak ja to za 80$. mówię o cenie z wysyłką do usa. To jest mniej niż 240 pln.... chce mi się wyć :lalag: Takie kapcie w IV RP kosztują od 700 pln wzwyż.

 

 

mag*magic-u, ile Ty tej prowizji liczysz?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe kalosze na cross-enduro w jueseju można kupić za 75$ jeśli ktoś ma normalny rozmiar stopy. (nowe)

Jak ktoś ma płetwę nr 48 tak jak ja to za 80$. mówię o cenie z wysyłką do usa. To jest mniej niż 240 pln.... chce mi się wyć :lalag: Takie kapcie w IV RP kosztują od 700 pln wzwyż.

mag*magic-u, ile Ty tej prowizji liczysz?

 

 

to mozesz cosik sciagnac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja latam w FLY 805 od wakacji. narazie sa jak nowki (i nie stoja w szafie). w sobote chodzilem w nich po swidrze i nie przemiekly ;D sa zajebiscie twarde. zobacze z czasem czy sa naprawde tak chooj*we jak piszecie bo narazie jestem mile zaskoczony. (ps. i dalem za nie chyba ze 150$ tylko) pozdr

 

hehe chcecie to wam moge z mala prowizja dla mnie sciagnac z USA ;D

no to nie wiem jaki ty biznes zrobiles 450 zł za FLY'e?? Za tyle masz o klase lepsze formy w Polsce

a w usa za 150$ to dobre uzywki tech8 :lalag:

5 meen

Edytowane przez eloelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Oneal M10 model 2005 i powiem że zajebisty but, w miarę długo nie przecieka, nie uciska, jest wygodny, dobrze czuć podnóżki i nacisk na dźwignie, za cenę poniżej 500zł warto zdecydowanie :wink:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory poje*alo mi sie. sprawdzilem teraz w profilu za 150$ to byly inne fly'e (forma?? czy jakos tak) za moje dalem 99$. cena nie nadzwyczajne ale ok. nie wiem co to za tech 8 bo one stoja po 300$ ale ok ;D a jesli to sa w dobrym stanie to powodzenia: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ALPINESTARS...ssPageNameZWD1V

Edytowane przez mag*magic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładnie to ująłeś - kalosze, bo butami takiego czegoś nazwać nie można.

 

Te nie-buty w IV RP kosztują ponad 700 pln i nikt ich nie nazywa kaloszami. THOR QUADRANT na przykład.

A ja na złość Tobie kupię sobie najtańsze MSR-y za równowartość 230 pln i będę się nimi cieszył jak dziecko.

I co mi zrobisz? :crossy:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nie-buty w IV RP kosztują ponad 700 pln i nikt ich nie nazywa kaloszami. THOR QUADRANT na przykład.

A ja na złość Tobie kupię sobie najtańsze MSR-y za równowartość 230 pln i będę się nimi cieszył jak dziecko.

I co mi zrobisz? :crossy:

 

 

ale moglbys takie buty sciagnac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...