Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

powiem tyle co sie dowiedziałem od znajomego znajomego .. czyli druga osoba która ma takowe buciry

 

tez się na nie napaliłem z wygladu -fajne

chodzenie też wygodne

 

ale wsiakają wode strasznie........tzn nawet nie deszcz , tylko przejazd przez jakies duże błotko.

co prawda też w to uwiezyć nie mogłem jak słyszałem. bo końcu Alpiny .......no i cena nie mała i jakość dobra ( wkońcu znana dobra firma) atu takie numery...

 

Moze to być sprawa wady buta , ? jednemu może przeciekać a drugiemu nicccc.

 

ja nei wybrałem Vectorów , zaryzykowałem z Thorami...

jak sie okaże że po pierwszym ,,błocie " mam mokro ... sprzedaje...........

 

Pominąłeś tylko jedną informację ....

Jakie buty wybrałeś dla siebie i dlaczego?

No jak pisałem ( chyba pisałem ;) ) wybór padł na thory

1-cena .... w porównaniu średnia do innych..

2-takie same buciory kupiłem w USA Mareckiemu...ta sama cena ( 140 papieru)

3-miałem je na nogach ( sory marecki) ale jak paczka doszła to musiałem przymierzyć :icon_twisted:

4-podeszwa jest szyta klamry alu..

5-na droższe mnie nie stać ( np. Daytony GTX ? czy jak sie to pisze , za 1200 )

ale cena to może ma znaczenie. ale wydaje mi sie że na moje potrzeby , takie ,,skoki" mi wystrcza..

oczywiście mogłem sobie zapierdzielić Alpiny tech 10 ... tylko hmm po co ? na torze nie smigam ..

a jak smigne przez las po jakis szuwarkach raz od wielkiego dzwonu.. to wydaje mi sie ze wystracza..

przynajmnije pózniej bede mógł . komuspowiedzieć co ten modle dla mnei jest był wart.

 

pozdro :wink:

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja też operuje w tej grupie cenowej, na początku byłem też przy Thorah, teraz bardziej jestem skłonny do O'neal, ale ani tych, ani tych nie miałem na nogach, a to też jest ważne. Nie wiem, które są wygodniejsze.

Dzięki za konkretną wypowiedź. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaryzykuje i zakupie.po pierwszej jezdzie opisze co i jak.martwi mnie tylko ten design czy np w spotkaniu z korzeniem czy czyms podobnym nie urwie mi kostki.bo wygladaja delikatnie ale i zajebiscie.obecnie smigam w gaerne.sa brzydkie tempe niewygodne ale za to zajebiscie chronia nogi.

Edytowane przez maroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem w Vectorach. Super. Są na tyle miękkie że mozna wrzucać biegi i hamować, a przy tym naprawdę nieźle trzymają kostkę i chronią piszczele.

 

Od blota nigdy mi nie przeciekly.

 

Jak wlezę do wody po łydkę to po około 20-30 sec zaczynam lekko czuć wode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Alpinestarsów jak większość moich kumpli. Jak szybko wejdziesz w wode to tech 4 i tech 6 przecieknie Vector raczej nie.

 

Natomiast w ramach ciekawostki powiem wam, że w oficjalnym katalogu Thora do ściągnięcia w pdf jest zdjęcie z ludzikami w koszulkach Thora. Rękawiczkach Thora i pewnie ochraniaczach Thora. I w butach Alpinestarsa :smile:

 

Jedyne nieprzemakające buty to kalosze zwane gumofilcem, z zabezpieczoną górą.

Edytowane przez Lassar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie zbyt dokladnie przeczytalem wszystkie posty, ale nikt z Was nie wspomnial o firmie GAERNE ja mam ich butki od zeszlego sezonu i coz moge powiedziec jak wjade w bajoro do kolan to mam mokro :-) ale ogolnie nie nazekam bardzo fajne dobrze trzymaja noge sa na zawiasie wiec to duzo daje. Ostatnio nawet jak sam sie wybralem w mala przejazdzke i utopilem moto w takim rowie z blotkiem to musialem tam wskakiwac aby go wyciagnac, jak juz wyjechalem okazalo sie ze gacie mam ostro uwalone blotem ale w butach w miare sucho a zalalo je zdrowo. Tez czesto zalezy jak dobrze je pozapinam i jak sie do tego przylaze. Butki do tanich nie nalezaly ale spokojnie jeszcze bede je mial na ten sezon i moze jeszcze na przyszly tez. Model SG-10 a widze ze juz jest nowy na 2007 w sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako,ze temat o butach to moze ktos po krotce wyjasni jak sie w nich sprawnie poruszac ? Zmiana biegow nie stanowi dla mnie problemu ale mam problem z wyczuciem hamulca,musze sie bardzo silowac z butem,zeby nie wcisnac do konca. Przypuszczam,ze wyczucie przyjdzie z czasem i sie przyzwyczaje ale moze sa jakies sposoby ?

 

I tez za jakis czas zdam relacje jak sie sprawuje O'neal M-10.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WItam co sadzicie o tych butach http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1...82+wys%C5%82any. ?? Do ilu zl oplaca sie je kupic ?

 

z gory dzieki za odp. :icon_mrgreen:

 

 

pozdr.

 

WItam co sadzicie o tych butach http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1...82+wys%C5%82any. ?? Do ilu zl oplaca sie je kupic ?

 

z gory dzieki za odp. :icon_razz:

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/339166-NEW-...sspagenameZWD1V

 

Te buciki są już moje :) Radość oczywiście wielka, ale niestety trochę nie trafiłem z rozmiarem :)

 

Po przeanalizowaniu wszystkich informacji znalezionych na forum, wyszło mi, że hamerykanckie 14 to rozmiar dla mnie.... A na metce jest informacja: US 14, EUR 49,5. I to niestety prawda. Jako, że noszę 13 czyli 48 buty są letko za luźne. Ale skoro i tak zawsze jeżdżę w grubych skarpetach to nie przeszkadza tak bardzo. A jak pomyślę, że zapłaciłem za nie 350 zyla to już w ogóle nie przeszkadza nic a nic :icon_mrgreen:

 

Taka informacja ku przestrodze.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/339166-NEW-...sspagenameZWD1V

 

Te buciki są już moje :buttrock: Radość oczywiście wielka, ale niestety trochę nie trafiłem z rozmiarem :)

 

Po przeanalizowaniu wszystkich informacji znalezionych na forum, wyszło mi, że hamerykanckie 14 to rozmiar dla mnie.... A na metce jest informacja: US 14, EUR 49,5. I to niestety prawda. Jako, że noszę 13 czyli 48 buty są letko za luźne. Ale skoro i tak zawsze jeżdżę w grubych skarpetach to nie przeszkadza tak bardzo. A jak pomyślę, że zapłaciłem za nie 350 zyla to już w ogóle nie przeszkadza nic a nic :banghead:

 

Taka informacja ku przestrodze.

 

 

a ile dales za przesylke???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile dales za przesylke???

 

 

Same przyszły :)

Kolega przywiózł mi je za darmoche :banghead: Ma się kurka to szczęście....

 

 

Normalnie wysyłka to ponad 70$ + jakieś tam opłaty i bardzo niewielu hamerykancuf chce wysyłać do polski (większość nie wie gdzie to jest) co drastycznie ogranicza wybór.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...