Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem buty Adrenaline CRX http://moto.allegro.pl/item412555676_adren...rozmiar_44.html

Mam takie pytanie czy są wykonane ze skóry, bo pisze, że są, ale na realu nie widać, że to skóra. A czy takie buty co kupiłem będą trwałe, czy może lepiej było kupić z jakiegoś innego materiału :icon_biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już kupiłeś, to co za różnica? zostaje co najwyżej opisać za jakiś czas czy byłą to skóra (jak się zacznie zużywać) i ile wytrzymają :bigrazz:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co możecie mi powiedzieć o butach Probiker Traveller ? ;)

 

...że była o nich mowa na forum? np. konkretnie tutaj - innych postów poszukaj sam, leniu :flesje:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dłuuuuuugo się zastanawiałem, ale dziś poprostu kupiłem, jupi! :flesje:

Padło na Gaerne Fastback 2008, czarne. Nie białe. :icon_rolleyes:

Cena, wg. mnie extra. W stanach cena ok 260$. W Polsce ~850zł. A na allegro właśnie pojawiły się przecenione - 554zł.

How about that? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Słyszał ktoś o butach "Sigma" ? Konkretnie podoba mi sie ten model: http://www.allegro.pl/item474275437_sigma_...ro_rozm_44.html

, ale nie mogę znaleźć jakichś konkretnych informacji na temat tych butów. Ewentualnie macie jakieś propozycje do mniej więcej 350zł? Niestety jest to na tyle wyśrubowany budżet, że nie dam rady nic więcej wydać

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedcie mi jak kupic właściwy rozmiar buta przez neta? zeby niebyły zaduze ale też zamale? Zawsze są podane długości wkładki, ale jak mam ją porównać ze swoją stopą? wkładka ma byc taka jak moja noga czy jak mam to inaczej zmierzyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedcie mi jak kupic właściwy rozmiar buta przez neta? zeby niebyły zaduze ale też zamale? Zawsze są podane długości wkładki, ale jak mam ją porównać ze swoją stopą? wkładka ma byc taka jak moja noga czy jak mam to inaczej zmierzyc?

Napisz jakie konkretnie Cię interesują i wtedy się odezwą użytkownicy z doświadczeniami tego buta, czy producent zawyża/zaniża rozmiarówkę itp.

Sprecyzuj zapytanie.

pzdr

Edytowane przez mbk

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze są podane długości wkładki, ale jak mam ją porównać ze swoją stopą? wkładka ma byc taka jak moja noga czy jak mam to inaczej zmierzyc?

a wyjmij wkładkę ze swoich najwygodniejszych butów i ją po prostu zmierz

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item485999557_buty_...ar_10_44_5.html

Chodziło by mi o taki but. Własnie zmierzyłem wkładke swojego buta (chodze w kowbojkach) i ma 30cm.

Jesli kupuje trampki czy inne buty to biore przewaznie 45-46, ale wiadomo rozmiar rozmarowi nierówny.

Ktoś mi już kiedyś powiedział że but na endurko musi miec troche luzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...