Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

 

wlasnie mam lekture 16 stron tego tematu za soba i troche mi to zamieszalo

 

a szukam butkow najlepiej okolo 600 zl a najbardziej mi zalezy co by chronily noge w kostce bo ostatnio mialem maly wypadek ( w glanach a myslalem ze wystarcza ) i podgielo mi stope do tylu i dopiero co pzbylem sie gipsu

wiec szukam butow ktore w pierwszej kolejnosci chronia w drugiej nie przemakaja w trzeciej sa trwale a wczwartej wygodne

czy ktos moze mi cos doradzic ??

buty prawdopodobnie kupie na allegro ( bo jeszcze cienko u mnie z chodzeniem:) wiec linki mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze buty jakie są to formy pro ponieważ mają wkładki i nawet ładnie wyglądają i nie mają tak wysokiej ceny w przeciwieństwie do alpiny tech 10 które są brzydkie i drogie kosztują prawie 1700 zł a są beznadziejne jak ktoś chce kupic buty to tylko formy i żeby nie czasami z linii fox-a tylko orginalne formy ponieważ buty fox forma pro są droższe od zwykłych form o 300 zł a w zasadzie sie niczym nie różnią tylko nazwą bo produkuje je forma więc kupujcie formy pro tylko nie białe

 

formy terrain to dobry wybór na początek nawet sam je miałem ale wkórzało mnie to że nie mają wkłade i jak jeździłem w błocie to czułem jak mi woda pyłwa w bucie najlepiej jednak na początek tej przygody kupic te buty są one dobre ale nie najlepsze najlepsze są formy pro ale i tak formy to najlepsze buty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze buty jakie są to formy pro ponieważ mają wkładki i nawet ładnie wyglądają i nie mają tak wysokiej ceny w przeciwieństwie do alpiny tech 10 które są brzydkie i drogie kosztują prawie 1700 zł a są beznadziejne jak ktoś chce kupic buty to tylko formy i żeby nie czasami z linii fox-a tylko orginalne formy ponieważ buty fox forma pro są droższe od zwykłych form o 300 zł a w zasadzie sie niczym nie różnią tylko nazwą bo produkuje je forma więc kupujcie formy pro tylko nie białe

 

formy terrain to dobry wybór na początek nawet sam je miałem ale wkórzało mnie to że nie mają wkłade i jak jeździłem w błocie to czułem jak mi woda pyłwa w bucie najlepiej jednak na początek tej przygody kupic te buty są one dobre ale nie najlepsze najlepsze są formy pro ale i tak formy to najlepsze buty

 

Możesz mi powiedzieć dlaczego mam nie kupować formy FOX białych skoro bardzo takie bym chciał mieć? Nie uważasz że kwestia wyboru butów to indywidualna sprawa każdego motocyklisty? W sumie to ty chyba nie testowałeś tych wszystkich butów co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forma pro to model butow foxa, i nie maja one nic wspolnego z ptoduktami forma terrain czy forma raptor. Co do foxow to chyba jedne z najlepszych jakościowo butow.

 

Baklazan ja tez niedawno kupilem formy terrain jako pierwsze buty i jestem zadowolony, nie mialem wody w srodku po przejechaniu kilka razy przez kauze, sa wygodne w miare nic nie uciska, i co najwazniejsze dobrze usztywniaja kostke ! co prawda nie jezdzilem w innych butach ale jak narazie nic mi w tych nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

forma pro to model butow foxa, i nie maja one nic wspolnego z ptoduktami forma terrain czy forma raptor. Co do foxow to chyba jedne z najlepszych jakościowo butow.

Ja jestem posiadaczem butów FOX FORMA PRO. Fakt że nabyłem je po bardzo promocyjnej cenie i ich stan nie jest idealny, ale są naprawdę OK! nie wiecie przypadkiem gdzie i czy w ogóle można dokupić części do tych butów bo brakuje mi jednej klamerki...? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co powiecie o takich bucikach http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=130584770

dają one chociaz minimalną ochrone? Uzywał bym ich do amatorskiej jazdy na enduro.

opłaca sie je kupić?

nie oplaca

 

 

Wygladaja na porzadne tylko tyle moge powiedziec, no i cena :icon_twisted:

Edytowane przez Tomski_01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...