Skocz do zawartości

Czy jest możliwe kupić Enduro do 4000zł???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że do wiosny daleko to przeglądam sobie neta i zainteresowały mnie 2 motorki w przedziale cenowym poniżej 4000 zł.

Są to honda xl 350 i yamaha xt 350. Szukałem jakis danych dotyczących tych motocykli, ale coś niemogłem znaleźć. Interesuje mnie szczegulnie ich waga na sucho i w stanie gotoowym do jazdy. No i oczywiście jakies opinie dotyczące tych motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Są to honda xl 350 i yamaha xt 350. ...........Interesuje mnie szczegulnie ich waga na sucho i w stanie gotoowym do jazdy

 

no jak jeździłeś na xl 500 to teraz sobie zobacz ze xl 350 ma troche mniej koników i troszke mniej waży, nie wiem ile ale jak latasz w pelnym rynsztunku po cieżkim terenie (akurat u nas była trasa rajdu enduro) to tak samo po 350 jak i po 350 ręce wyciagaja sie do ziemi, z tym ze 350 lepiej mi sie wciskało w zakrety i zawijało w winkle typu 110 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że za tę cene znajdzie sie coś,wpisz sobie na allegro ''do 4 tys'' w odpowiedniej rubryce i poszukaj :) tylko należy sie liczyc z tym że nie bedzie to motocykl pierwszej młodości a i jego stan może byc nie zaciekawy,rożnie to bywa,dla przykładu znajomy kupił sobie jakis rok temu Kawasaki GPZ 750 z roku 89 bodajrze,ma garaż koło mojego domu i czesto widze jak ch chwila cos w nim naprawia,zaprowadza do warsztatu itp dał za niego jakies 5 tys,no tak cena fajna ale sam motor juz tak nie napawa optymizmem :D Poszukaj,napewno cos ci sie trafi,w tej cenie mozna juz można znalezc jakies większe pojemnosciowo używki.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może XR250 albo jakaś starsza TT350. Wydaje mi się że można je wyrwać za kwote do 4k.

 

XR-ka może okazać się za słaba, tt350 pewnie spoko, ale mam wątpliwości jak bendzie z częściami bo to chyba niezbyt popularny sprzęt.

 

Powoli słuhając ludzi co im sie 4T posypały i ile musza wydac na remonty zastanawiam się powoli czy nie skusić się na 2T w stylu rx/crm/kdx. Nigdzie nie znalazłem informacji na temat wagi i mocy i innych podstawowych danych technicznych tych sprzętów (znaczy znalazłem ale na każdej stronie co innego)

 

A jak sie mają sprawy z częściami do takich 2T gdzie można dostać i w granicach ilu zł kosztuje np. tłok, korba itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie mają sprawy z częściami do takich 2T gdzie można dostać i w granicach ilu zł kosztuje np. tłok' date=' korba itd.[/quote']

Do KDX'a wszystko w Olku! Przykladowe ceny do KDX200:

KOrba 348zł

kpl. tłok orginalny520zł, jednak gwarantuje Ci ze nieorginalny tlok mozna wyrwac za 3**zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli słuhając ludzi co im sie 4T posypały i ile musza wydac na remonty zastanawiam się powoli czy nie skusić się na 2T w stylu rx/crm/kdx.

Tutaj masz częściowo racje, 4T ma sporo przyjemniejszą charakterystyke i jest sporo oszczędniejsze, ale za to jak się posypie to tragedia :!:

Za to 2T mają gorszą charakterysztyke i są tańsze, ale za to wymagają prawie co sezonowych remontów :!: W 2T troszeczke przeraża mnie spalanie 125(7-9litrów + Olej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...