Skocz do zawartości

Zimno mi...


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Kilka dni temu śmigałem na wieczór po lesie. Nie byłem jakoś specjalnie ciepło ubrany i strasznie zmarzłem. Dzisiaj śmigają po południu, przezornie ubrałem się cieplej, ale też zmarzłem. Nie tak strasznie bardzo, ale zmarzłem. Dni już będą coraz chłodniejsze więc chciałbym jakieś porady dotyczące ubioru bo nie chce mieć chorych stawów, odmrożonych kończyn i przewianego całego ciała. Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kurtke BERING'a, jest bardzo cieniutka i lekka ale spełnia swoją funkcje w 100000%, jeździłem przy -5 i nie zmarzłem, chociaż jazda a "jazda" to jest różnica

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z samego rańca wybrałem się w małą traskę i po przejechaniu ok 25 Km strasznie mną telepało pomimo że ubrany byłem w gore-texy (nie podpiołem podszewkek).

Dobrze że przypomniałem sobie że mam ze sobą bluzę i szybko ubierałem się na trasie :P

Wieczory i ranki są już bardzo chłodne zima idzie jak nic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, macie racje, dni są coraz chłodniejsze a o wieczorach nic nie mówie :P Wczoraj wieczorem sie przejechałem niedaleko do Sklepu i dobrze że Kurtke założyłem Goretexową bo inaczej bym chyba zamarzł (chciałem jechać w lekkiej skórce). Nogi troszke mi przewiało, no i kask parował :P Napewno kupuje sobie coś na szyje i nakolanniki bo bez tego już chyba nie da rady śmigac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokaładnie....ja też dziśaj rano do szkoły polami śmigam.... a tu...zimno! 2 pierwsze lekcje nie mogłem pióra do ręki chwycić tam miałem zmarznięte palce :]...potem do takie jtrawy wyskoje wjechałem to już cłąkowita porazka...woda+zimno zabujstwo...jutro jade wrękawiczkach ;] :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...