Skocz do zawartości

Jezdzijcie w motocyklowych butach - filmik


rad3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a pozatym operator byl jakis kiepski

 

 

gdybym byl swiadkiem czegos takiego to w d** mialbym kamere w tym momencie... trzeba przeciez pomoc!!

 

 

kiedys (jakis rok temu) bylem swiadkiem jak pare kilometrow od granicy zapalila sie ciezarowka wiozaca samochody... zatrzymalismy sie ze szwagrem (taki odruch z OSP) ale nie dalo sie nic zrobic... zadzwonilismy pod 112 i pozostalo tylko czekac na straz i patrzec jak po kolei samochody sie pala, wybuchaja opony... myslalem wtedy ze bylby niezly material, tvn24 na pewno sporo by za to dal, kamere mam w samochodzie... ale szkoda mi bylo tego kierowcy... czlowiek naprawde przezywal dramat. To byl litwin, powtarzal tylko w kolko ze jest juz kaput jak do kraju wroci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jedynie jak byscie chcieli pomoc ?? Przeciez widac na filmie ze koles zadzwonil po karetke to co tu pomagac ? Tak samo jak w wypadku z mielca - policjanci mogli pomóc. Ale co oni by zrobili ?? Zszyli otwarte rany ? Albo naprawili mu zmiażdżone przez kolo autobusu narzady ? Sa przeciez wypadki tak jak te ze mozna czekac i patrzec, nie wszedzie da sie bez sprzetu i wiedzy pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno DOBRE FIRMOWE buty motocyklowe by pomogly.Moze nie daloby sie uniknac zlamania, ale napewno stopa nie bylaby prawie urwana, jak to na filmie bylo widac.

 

 

 

SirAdam

 

PS. Ja jezdze w SIDI VERTIGO i pomimo ze byly drogie t uwazam ze te pieniadze sa dobrze zainwestowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem film jak po upadku motocykliście przejechał po stopie samochód

akurat dzięki usztywnieniom buta obrażenia nie były zbyt wielkie

 

nawet na krótkie przejażdżki zakładam kompletny strój bo nigdy nic nie wiadomo

 

również jestem zadowolny z butów Vertigo i niezdecydowanych zachęcam do zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Prawdziwy motocyklista zawsze jeździ w kompletnym stroju . Zwłaszcza jeżeli ćwiczy ewolucje naprawdę mogące doprowadzić do upadku. Są tylko dwie możliwości: albo kompletny strój, albo wypić przed jazdą Red Bull'a. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...