Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak wymienisz zebatke zdawcza to nic z tego nie bedzie :bigrazz: i z tego co sie orietuje to nie ma czegos takiego w skrzyni biegow(bo chyba o to wam chodzi) jak zebatka drugiego biegu...jesli bieg Ci wyskakuje tzn ze skrzynia sie posypala....

 

Co do wymiany klockow na tyle to odkrecasz prowadnice klocka, wymieniasz klocki i skrecasz...nawet kola nie trzeba odkrecac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie czy ktoś z forum, najlepiej z małopolskiego sprowadza DR 350?Ja jestem z Rabki.Lub ktos może ma do sprzedania Dr 350?powiedzmy tak do 6000 zł. Rocznik od 93

 

Pozdrawiam Mariusz

 

Siedze teraz w Anglii ale bede w Polsce w ta niedziele. Mam DR 350 S ale rocznik 92. Jest w zaj*bistym stanie. Przed wyjazdem dalem do profesjonalnego warsztatu zeby zrobili mi generalny przeglad. Duzo nowych czesci dokupilem - wsadzilem w ta maszyne 1500 zl. i gdybym nie zarobil tutaj tyle ile zarobilem to bym jej nie sprzedawal ale moim marzeniem jest Honda XR 400, na ktora mnie juz stac i dlatego chce sprzedac.

Cena jaka mnie interesuje to wlasnie 6000. Jak przyjade to mam zamiar wystawic na allegro no chyba ze sie wczesniej dogadamy :bigrazz: pisz na priva lub gg.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze już jedna osoba ma do sprzedania DR :biggrin: może ktos jeszcze, zależy mi na jak młodszym roczniku, aczkolwiek, wiem że niektóre egzemplarze starsze czasami sa w lepszym stanie jak młodsze, czyt. katowane

 

P.S. Mile widziane kompletne wyposażenie fabryczne, ewentualnie sportowy tłumik :bigrazz:

 

Pozdrawiam Mariusz

Edytowane przez MariuszDT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze są,ale jakos mi nie podchodzą, a pozatym sam wiem z doświadczenia, ze najlepiej jest zapytac najpierw na forum w którym sa zrzeszone osoby, które z reguły dbaja o swój sprzęt, ja akurat jestem członkiem Forum Corrado :bigrazz: . była u nas ostatnio w Rabce ładna DR 350 SHC z 93 roku, ale mi ją sprzątnął jakis gość z Krakowa :biggrin: do tej pory nie mogę jej odrzałować

 

Czy przy przebiegu ok.36 tys.km cos sie z silnikiem powinno dziać?Tzn. chodzi mi o to czy juz nalezy sie szykowac do wymiany tłoka, robic cos z wałkiem rozrzadu?Przy załozeniu ze silnik byl poprawinie eksploatowany, systematycznie wymieniany olej, dobrej jakosci, silnik byl odpowiednio traktowany. Czy juz powinny pojawic sie jakies stuki?

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o Dt 125 to to niema 27 koni chyba ze po odblokowaniu mialem taki sprzet takze wiem heh bez odblokowan ma to 16 konikow co niewystarcz na tak ciezki sprzet a po 2 to Dt jest ciezkie i po terenia da sie polatac ale niejest tak latwo i przyjemnie dlatego jak w teren to nieradze :icon_mrgreen: a jesli tak sobie do pojezdzenia to 140 poleci:D ale w koncu w enduro nieliczy sie pretkosc tylko moc i moment obrotowy ;)

 

hehe Dr350 dobrze sie sklada bo moj kuzyn lata na takim sprzecie i niejest zabardzo zadowolony poniewaz zaciezki sprzet ale tak ogulnie to dobrze lata ale jesli chodzi o jakies tory itd. to nieradze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Mam zamiar kupic taki wlasnie moto tylko ze w wersji SHC. Slyszalem ze nie nadaje sie ona wogole w teren ze wzgledu na swoje gabaryty (system SHC ma zwiekszac istotnie jego mase). Czy to prawda?? Ma rozrusznik czy kopke?? Czy moglibyscie mi jeszcze cos powiedziec o DR350 SHC?? POZDRO

Edytowane przez Soku11

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Mam zamiar kupic taki wlasnie moto tylko ze w wersji SHC. Slyszalem ze nie nadaje sie ona wogole w teren ze wzgledu na swoje gabaryty (system SHC ma zwiekszac istotnie jego mase). Czy to prawda?? Ma rozrusznik czy kopke?? Czy moglibyscie mi jeszcze cos powiedziec o DR350 SHC?? POZDRO

Miałem SHC i nadaje sie w teren choć lepsza jest wersja na zwykłym zawieszeniu. Różnica w wadze to jakies 10kg ale jak jesteś niski to shc spisuje się świetnie. Odpalana na kopniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam cos kolo 172cm wiec bedzie raczej dobra :icon_mrgreen: A na jakiej zasadzie dziala to SHC?? Ustawia sie pewnie tylko na zapalonym silniku?? Da sie to jakos 'wywalic'?? A jak z awaryjnoscia tego SHC czy latwo to uszkodzic jezdzac w terenie?? POZDRO I DZIEX ZA ODP!!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wiocha :crossy: ale nie bede sie wypowiadal bo na podobnym czyms jezdzilem przez pewoen czas...

ostatnio zakupilem tytanowego owalnego BOSa na allegro z regulowana glosnoscia i przynzjamniej nikt nie pomyli mojego motocykla z duzym fiatem :banghead:

 

powiem tak osobiscie widziałemi słyszałem ten wydech , jest super a cena jeszcze lepsza

nie bardzo widze sens kupownia do motorku dr 350 z lat 90 wydechu za 500 czy 1000 bo to sie mija z celem

powiem wiecej jest to wiocha , nie snobizm wsadznie czegos takiego do dr no chyba

ze dostałes go za 150 pln.... no dobra 300 to jeszcze uwazeam za dobra cene do moto w takiej cenie....

generalnie wygląd tłumika thorsa jest oki a dzwiek jest zajebi....

zamowiłem juz tez taki i smiem powiedziec ze jak by tam był naklejka , bos , sebrig lub cos podobnego to bys

powiedział ze jest oki bo firma...

zresztą wstawie tam naklejke jakas :) i zobaczymy ilu sie pokapuje co to jest

pozdrowka dla thorsa

 

 

Cześć!!! POTRZEBUJE BARDZO SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!!!

Ile kosztuje używany gaźnik do DR350?? Moto jest z 94roku.

 

pozdro:)

 

wczoraj rozmawiałem z jednycm kolega bo tez szukam sportowy 450-500

zwykly podobno 200-300

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no Tomaj dopiero teraz widzialem fotki twojego wydechu i powiem tylko tyle MEGA, bardzo ladnie wyglada szkoda ze go nie slyszałem :) bo to w sumie najwazniejsze. A WIOCHA to jest robionie przeletówki z orginalnego tłumika..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o konkretną odpowiedź, bo wcześniej w temacie jakoś to tak omijano .... czy jeżeli założę przelotówkę to wystarczy tylko podnieść iglicę o jeden ząbek czy coś jeszcze, trzeba całkowicie przeregulować gaźnik ?

 

Czy po zmianie na przelotowy komin Dr będzie palić więcej ??

Edytowane przez E-mil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...