Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam Dr 350 i kilka ptań :D

 

Chciałbym poćwiczyć trochę jazdę na kole.

 

Czy muszę zalewać silnik do pełna olejem ?

Jeżeli nie zaleję to coś się może stać ?

Jeżeli trzeba to ile ma tam wejść tego oleju, stan wynosi 1900ml to ile trzeba dolać żeby można śmigać na kole ?

 

Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie typu: "myślę że jak wlejesz 5litrów to będzie dobrze" ...

 

Serdecznie pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia :clap:

 

P.S liczę na odpowiedź Tomcia, bo wiem, że to jest zapalony stunter, więc zna się na rzeczy ;) :flesje:

Edytowane przez E-mil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam Dr 350 i kilka ptań :D

 

Chciałbym poćwiczyć trochę jazdę na kole.

 

Czy muszę zalewać silnik do pełna olejem ?

Jeżeli nie zaleję to coś się może stać ?

Jeżeli trzeba to ile ma tam wejść tego oleju, stan wynosi 1900ml to ile trzeba dolać żeby można śmigać na kole ?

 

Proszę o konkretne odpowiedzi, a nie typu: "myślę że jak wlejesz 5litrów to będzie dobrze" ...

 

Serdecznie pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia :clap:

 

P.S liczę na odpowiedź Tomcia, bo wiem, że to jest zapalony stunter, więc zna się na rzeczy ;) :flesje:

Stary ale z Ciebie aparat. Dr 350 jest z tak zwaną sucha miska olejową. Takie motocykle wybitnie sie nadają do jazdy na kole. Trzymaj stan taki jaki powinien być, według bagnetu pomiarowego. A jak to sie robi znajdziesz na www.dr350.jak.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo napisalem wlansie Błązejowu na gg :clap:

co do jazdy na kole to pisalem duzo chyba na poprzedniej zakladce w tym samym temacie ;)

Co do jazdy na kole to idzie super, ale czy sie dobrze nadaje do tego ? nie wiem...

slyszalem, ze podczas dlugiej gumy moze sie cos dziac z silnikiem (mowa o paru km.) ale nie wiem.... ja leje dodatkowy smarowywacz do oleju...:flesje:

Pozdrawiam i zapraszam kolege na kompostownie bo daleko nie masz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe do któregos z posiadaczy DR 350S z orginalnym bagnetem do sprawdzania oleju w ramie aby zmierzyl mi zakresy ful i minimum od gwintu bo mam nieorginalny bagnet z wskaxnikiem temperatury :) i chcialbym to sobie zaznaczyc

 

z gory dziekowa

 

pilnie kupie srobe od lewej strony dekla ta co pod nia jest sroba od walu oraz ta od wziernika T !! moze ktos ma na zbyciu??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe do któregos z posiadaczy DR 350S z orginalnym bagnetem do sprawdzania oleju w ramie aby zmierzyl mi zakresy ful i minimum od gwintu bo mam nieorginalny bagnet z wskaxnikiem temperatury :icon_question: i chcialbym to sobie zaznaczyc

 

z gory dziekowa

 

Licząc od dolnej strony nakrętki na wlew- stan zawiera się między 15-17 cm.

mbk.

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam pytanie, czy ktoś z Was ma u siebie papierowy filtr powietrza, jeśli tak to, czy ma może do sprzedania "koszyczek" do filtra gąbkowego? Mogą być również namiary na tani filtr papierowy. Znalazłem z K&N za 200zł.

Pozdrawiam

Gajep

 

Walnałem się, ten temat miał wpaść do działu o DR-ce:)

Jak ktoś ma uprawnienia, to niech go tam przerzuci.

Gajep

Edytowane przez Gajep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos moze byl ogladac ta Dr'ke??

http://allegro.pl/item123280994_suzuki_dr_350.html

 

Bo nie wiem czemu koles jej jeszcze nie sprzedal (stoi po raz 3 bodajze) za taka okazyjna cene... Prosze o jakies info o tym motorku jak ktos ma bo moze bym byl zainteresowany kupnem ;) POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz moze podskoczyc i porobic wiecej fot i wyslac na [email protected] ?? Bo moze sie zainteresuja tym moto a mam do niego daleko (jestem z okolic Wawy:/) wiec wolalbym chociaz obejrzec foty jak nie ma zadnych filmikow :) POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...