Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Mozecie mi podac dokladne wymiary walka rozrzadu?? Pozdro

 

Popatrz kilka stron wcześniej tego tematu była dana serwisówka. Tam masz wszystkie wymiary wszystich części w Dr. Ciekawa sprawa, polecam jak Cie interesują takie wymiary. Dobrze poszperaj napewno jest.

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sześć.

 

Pamiętam jak kiedyś czytałem cały temat znalazłem coś odnośnie tylnego "zbiornika wyrównawczego" amortyzatora. Tak to nazwali w serwisówce.

 

Teraz nie mogę tego znaleźć a przeczytać 130stron nie dam rady na szybko.

 

 

Było coś na temat kontroli ciśnienia w tym zbiorniku. Ma ktoś pojęcie jak to pompować, czy w ogole, i jeśli tak to do jakich ciśnień?

 

Mam wrazenie ze moja deerka za bardzo "siada" a ja jakis mega wielki i ciezki nie jestem imo (185cm ok 85-90kg).

 

Podkrecilem sprężynę ale to nie dało zbyt wiele. Motór dalej siada, a tylne koło w cięższym terenie, czy np przeskakiwaniu rowów melioracyjnych zwykle dobija do błotnika :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem pewne ale DR ma chyba gazowo olejowy amor,więc na tym zbiorniczku jest pod spodem taki wentyl jak w dętce,powinien tam być azot bo inaczej nie będziesz miał tłumienia... jeśli go nie ma musisz popytać u wulkanizatora czy jest możliwość nabicia,a jak nie to powietrzem ale tego nie polecam...a cisnienie to gdzieś 6-7 atmosfer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś wymieniał dolne łożysko tylnego amortyzatora? Słyszałem o pomyśle z wytoczeniem tulejki żeliwnej, znalazłem też takie coś ebaju:

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Rear-lower-...em270226520328&

 

Czy to jest to łożysko?

 

Pozdrawiam.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moj glos tez powedrowal dla ciebie, wkoncu jestes posiadaczem suzuki dr 350 ;P Pozdro

 

Siemka. Ej koledzy mozecie mi odpowidziec na jedno pytanie czy czesc do dr 350 np walek rozrzadu mozebyc tak zdarta ze nie mozna jej zregenerowac i czy poprostu kazdy walek niezaleznie od stanu mozna doprowadzic do porzadku tzn oczywscie za pomoca firmy ktora sie tym zajmuje ;p ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moja Dr 350, wymieniłem tłok na Wiseco do tego nowa tuleja a sprzęt kopci niemożliwie na niebiesko , jest jeszcze w fazie docierania i generalnie nie przekroczyłem 5 tyś obrotów , czy może to byc wina oleju ( shell 10W40 syntetyk) czy może coś innego , dodam że odpala bardzo ładnie , praktycznie na strzał , silnik pracuje idealnie i cicho . Co o tym myślicie?Mój głos też powędrował na DR .

Edytowane przez CRASH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...