Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie co wybrac do DR motula 5100 15w 50 czy Bel - ray thumper 15w 50 cena podobna, tylko ze ten bel ray jest typowo do jednocylidrowców no i zmienjsza zuzycie oleju, a motul to znana marka .? Ktos zwas jedzi na bel ray zminiejszylo sie zuzycie oleju??

ps. Życzę udanych Świąt i dużego jaja.

Pozdrawiam Marko

Edytowane przez marekkkk3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akuratm mam rozebrany silnik to kupie taki klej zeby dopiero dalo sie odkrecic grzejac material. Sprawdzalem ta srubke i trzyma mocno ale wkrece ja na klej

 

Dzieki Seba jescze moze cos pokombinuje z moim napedem zobacze co z nim dokladnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta przyszły i mi się przypomniało, że zapomniałem siępochwalić nowym przęłożęniem.

Otóż teraz mam już założęony zestaw 13/47 ale nie testowany, ale tydzień już latałem na 14/47 bo przód nie doszedł wcześniej i powiem wam, że moto leci 120km/h ale podjazdy i latanie w terenie troszke toru jest piękne. Coś nie porównywalnego. Idzie jak przecinak. Ciekawe jak na 13 pójdzie.... Polecam naprawde ten typ przełożenia. A teraz zastamawiam się żę dobry klient który da 7 tyś no maks 6.700zł to bym sprzedał, bo chce full crossa. Jak myślicie cena realna?? Motorek ma książke serwisową orginalną suzuki i do konca są wpisy, nawet jak wbijam wymiany oleju z pieczęcią. No i wlaśnie zastanawiam się co począć.

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż teraz mam już założęony zestaw 13/47 ale nie testowany, ale tydzień już latałem na 14/47 bo przód nie doszedł wcześniej i powiem wam, że moto leci 120km/h ale podjazdy i latanie w terenie troszke toru jest piękne. Coś nie porównywalnego. Idzie jak przecinak. Ciekawe jak na 13 pójdzie.... Polecam naprawde ten typ przełożenia. A teraz zastamawiam się żę dobry klient który da 7 tyś no maks 6.700zł to bym sprzedał, bo chce full crossa. Jak myślicie cena realna??

 

120km/h przy jakich obratach???

ja mam 13/43 i dzisiaj lecialem 110, ale to juz bylo katowanie silnika.

Co do ceny to potrzebne jest wiecej danych, stan, zdjecie, itp. Czasem przegladam DRki na allegro to ceny są kosmiczne :icon_biggrin: .

 

Jutro odbieram sprzęta po wymianie wydechu, oj pięknie ryczy -tak się chwale :flesje:

 

Ile dałeś za tuningowy tlumik? i jaki? Ja sie zbieram juz pół roku na zmiane wydechu :P

Jak odbierzesz moto to wrzuć fotki :flesje:

Edytowane przez john_00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120km/h przy jakich obratach???

ja mam 13/43 i dzisiaj lecialem 110, ale to juz bylo katowanie silnika.

Co do ceny to potrzebne jest wiecej danych, stan, zdjecie, itp. Czasem przegladam DRki na allegro to ceny są kosmiczne :wink: .

Ile dałeś za tuningowy tlumik? i jaki? Ja sie zbieram juz pół roku na zmiane wydechu :)

Jak odbierzesz moto to wrzuć fotki :D

 

Tłumik robił mi od podstaw znajomy mechanik, kosztował mnie 250 zł razem z połączeniem do kolektora -chyba tanio. - raczej polepszył dolny i średni zakres pracy silnika.

Przy moim przełożeniu 13-49 120km/h nie stanowi większego problemu -chyba, że mi licznik przekłamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120km/h przy jakich obratach???

 

7,5 tyś obr/min bo więcej nie chce się kręcić pod obciążeniem. A jak miałem 14/43 to szła 135 przy tych samych obrotach. A czemu tak mało obrotów to ja nie wiem, bo chyba zablokowany CDI musi być.

Jak chcesz zdjęcia to masz kilka pół rocznych, ale stan się wiele nie zmienił, prócz tylko kliku rys zbiornika od spodni.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f25631de006ab47a.html

 

 

Tu na starych oponach, bo nie miałem okazji robić zdjęć.

 

A tu jedno na takiej oponie teraz jezdzę. Może ze 3 mm zjechana dopiero.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f5473ced9e27f73d.html

 

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam taki problem w dr swojej. Jezdzilem sobie jakis czas i nagle zaczela przerywac i zgasla. Pozniej nie moglem jej zapalic, jak juz zaplalila to dodam tylko troche gazu i odrazu gasnie. Co to moze byc !! Gaznik zawalony czy co !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał raczej na gaźnik. Miałem podobny przypadek i okazalo sie ze iglica została w dyszy i sama przepustnica chodzila gora-dol. Motocykl odpalał bo paliwo szlo przez dysze wolnych obrotów ale przy dodaniu gazu silnik ciagnal tylko dodatkową ilość powietrza, dławił sie i gasł. Sprawa miala by sie podobnie przy zatkanej dyszy głównej jakimś syfem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem w dr swojej. Jezdzilem sobie jakis czas i nagle zaczela przerywac i zgasla. Pozniej nie moglem jej zapalic, jak juz zaplalila to dodam tylko troche gazu i odrazu gasnie. Co to moze byc !! Gaznik zawalony czy co !!!!

 

Też tak kiedyś miałem, okazało się ze źle złożyłem gaźnik. Źle włożyłem tą podkładke pod zapinke ustawiająćą wysokość iglicy.

 

Wyczyść filtr powierza, zmień swiece, zajrzyj do gaźnika (może jakaś dysza w gaźniku się zapchała)

A jak ożywisz motor to napisz co było przyczyną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co można na DR 350 :icon_mrgreen:

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=272...earch&plindex=2

 

:icon_eek:

 

Pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy możecie mi wytłumaczyć łopatologią, czemu niektóre silniki chłodzone powietrzem sa praktycznie nie do zagrzania - DR 350 i nie wiem jakich mam użyć argumentów dla kolesia, który twierdzi że tego typu chłodzenia obniżają żywotność każdego motocykla, co akurat w tym przypadku jest błędnym stwierdzeniem.

Prawda jest taka, że taki ze mnie mechanik i znawca jak z koziej pi*dy wór na mąkę, więc prosilbym o mozliwe rzetelne wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...