Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic [...]

To co ,nikt nie ma paru czesci do dr?? ;)

- zegary (moze byc nie sprawny obroomierz)

- slizg lancucha

- tylny blotnik w ladnym stanie bez dziur na rejestracje :)

- rurki tylne przykrecane nad blotnikiem ( mocujemy do nich kierunki i sa uchwytami do wyciagania moto)

- podnozki pasazera

- tylny blotniczek ten czarny plastik gdzie fabrycznie montujemy rejestracje

 

 

Hej

 

No wiec ja mam praktycznie WSZYSTKIE CZEŚCI DO DR 350 S na sprzedaż. Nie mam ramy i wahacza, a tak to praktycznie wszystko.

 

Zegary mam oczywiscie, slizg mam, tylny bagazniczek tez mam, no i pol piwnicy innych (kola, zawieszenia przod i tyl, drobiazgow TONA, silnik, lampa, stelaż lampy, zbiornik paliwa, kanapa zmodyfikowana (twardsza i wyższa).

 

Jak by cos komus bylo potrzebne to do piateku jestem w domu, a od 15 lutego moge na bierzaco wysylac to co bedzie potrzebne. Ceny do dogadania. Telefon 790 02 95 08 (Siec P4 jakby ktos sie dziwil co to za numer) lub GG 9385762 lub mejl: [email protected]

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........WITAM PRZYWIOZŁEM DR Z NIEMIEC W STANIE TECHNICZNYM I.D.E.A.L.N.Y.M..WYSTAWIONA NA ALLEGRO..POZDRAWIAM :biggrin: :clap: :clap:

 

Radził bym dobrze obejrzeć DR..... Kolega kupił z uśmiechem na twarzy i niby tylko wałek rozrządu do wymiany.... a tu i głowica i dekiel i wałek i łańcuszek wszystko do wywalenia bo wałek rozrządu był pęknięty..... na dodatek gdzie jest sprzęgło do DR ?? 2 tarcze są kompletnie zwęglone.... Nie wiem kto wogole wsadził stożek do tej DR i potem wrzucił kostki i latał w terenie.... na tłoku można było skrobać paznokciem piasek :biggrin: normalnie płakać się chce.... to by było na tyle :)

Pozdrawiam!!

Jeśli ktoś ma do sprzedania głowice, wałek rozrządu i dekiel zaworowy z dźwigienką od zaworów wydechowych w dobrym stanie to jestem chętny odkupić za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-mil - cofnij sie na gore strony - gadimex ma troche gratow.

 

Moze macie jakies porady dla chcacych malowac rame?? :) Chce na sezonik miec DR wygladajaca na nowke wiec trzeba rame pomalowac ;) Nie ma problemow z rozebranim wszystkiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik8888, pokaż mi gdzie sprzedają dobre silniki do dr 350 po 1000- 1500zł ? Na razie znalazłem tylko miejsca gdzie można kupić całą taką dr-kę z rozwalonym silnikiem za 3-4 tys.

Naprawa takiej głowicy patenciarskimi metodami, raczej z mizernym skutkiem ( takim akurat na handel ) wyniesie cię 800-1200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby na nowy wałek rozrządu dotoczyć tulejke fosforowo-brązową taką jak do korbowodów następnie w głowicy i w deklu wytoczyć na równo pod tą tulejke tą podpore wałka ?? może takie coś by pojeździło ??? wtedy tylko nowy wałek, tulejka ~50zł i moto śmiga. na dniach przejade się do warsztatów zajmujących się regeneracją głowic zobaczymy co powiedzą. Niestety konstruktorzy DR nie pomyśleli żeby wałek osadzić na łożyskach albo na panewkach, elementach które można wymienić. a tak wałek sie zaciera i pół silnika do wywalenia (pomijam niedbalstwo poprzedniego własciciela)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-mil - cofnij sie na gore strony - gadimex ma troche gratow.

 

Widziałem ten post ale gadimex będzie miał raczej używane, a ja bym potrzebował nowych.

 

Nie kupował już ktoś tego ?

 

Pozdrawiam :wink:

Edytowane przez E-mil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie moze schemt budowy silnika Dr wraz z opisem angielskim. Jesli tak to prosilbym o linka

 

A potrzebny Ci opis?? Bo mam cały katalog części do DR 350 i tam jest schemat budowy silnika. Są tam tylko numery części orginalnych bez opisów. Zadowalałoby czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie moze schemt budowy silnika Dr wraz z opisem angielskim. Jesli tak to prosilbym o linka

 

Prosze Cie bardzo. Przy okazji inni moga skorzystac:

 

http://www.alpha-sports.com/suzuki_parts.htm

 

Wybierasz rok produkcji, model i wszystko masz podane :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik8888, pokaż mi gdzie sprzedają dobre silniki do dr 350 po 1000- 1500zł ? Na razie znalazłem tylko miejsca gdzie można kupić całą taką dr-kę z rozwalonym silnikiem za 3-4 tys.

Naprawa takiej głowicy patenciarskimi metodami, raczej z mizernym skutkiem ( takim akurat na handel ) wyniesie cię 800-1200zł.

panowie przesadzacie kolega robil glowice200,wałek200,tłok,zawory,pierscionki,jednym słowem wszystko w JAWORZNIE W SEBA i wynislo go ok.1500zł(DOSTAŁ NAWET GWARANCJE) i naprawde jest zadowolony.SMIGA 2-GI SEZON BEZ PROBLEMU.tel do SEBA-MOTO 887-579-482. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrzebny Ci opis?? Bo mam cały katalog części do DR 350 i tam jest schemat budowy silnika. Są tam tylko numery części orginalnych bez opisów. Zadowalałoby czy nie??

 

 

Nooo taki katalog przydalby mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...