Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

SPRZEDAM DR 350 ZAREJSTROWANA 22.01.WYSTAWIE NA ALLEGRO.WIECEJ NA MAILA(MAIL BEDZIE NA ALLEGRO) POZDRAWIAM

 

Wiem, wiem ze masz Drke do sprzedania :icon_evil: na samym poczatku prosilem Cie o zdjecia jak ich jeszce nie miales w aukcji.

Niestety mnie interesuje tylko wersja "S". Mimo to dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tą DR co ma psa5 jest na allegro, i czytam teraz że taką samą jak w opisie co ma psa5 kupił enduroboj.... to co oferta nieaktualna bo byłem sam zainteresowany??

WITAM MOJA JEST OFERTA JEST JESZCZE AKTUALNA>LECZ DZIS DZWONIL JUZ ZAINTERESOWANY I MÓWIL ZE W SOBOTE MA PRZYJECHAC OGLĄDNĄC ALE CZY ZABIERZE TO NIE WIEM>W RAZIE PYTAN PROSZE DZWONIC>POZDRAWIAM :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kupilem juz DR :icon_mrgreen: http://www.allegro.pl/item159966094_super_...00_okazja_.html

Mialem do wyboru Huske WR 250,KTM EXC 125 lub sxc 540 - te byly za 8500-9000. Wybralem DR'ke za 5500 bo zostanie mi kasy na doprowadzenie do stanu idealnego,a tak wydam wiecej i pozniej sie cos rozleci i bedzie moto stalo i czekalo az cos grosza zostanie :biggrin: A na wypady do lasu i srednio trudne tereny DR'a da sobie rade - mialem jedna to wiem,ze mi starcza.

 

Na dzien dzisiejszy potrzebuje kupic predkosciomierz,podnozki pasazera i lancuch z zebatkami - jakbyscie mieli cos z tych rzeczy prosze o info i jeszcze bagazniczek tylny - te rurki (w sumie poprzednik ma mi je doslac ,ale roznie to bywa ;) )

Edytowane przez Seba350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz chociaz jak sie sprawuje taka DR'ka po tuningu?? Jestem bardzo ciekawy czy widac duza roznice zarowno w mocy jak i momencie. POZDRO

widac, slychac a nawet czuc, jezdzilem tą Seby350 i kumpla ktory mial ja jeszcze bardziej rozwiercona do 440cm, porównujac do OEM to naprawde w takiej pojemnosci pownny wychodzic DRy

Edytowane przez żubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem jaka to ma moc bo - przejazdzke robilem po lodzie i sniegu :)

Ale ta moja poprzednia 440ccm to zapieprzala jak DR 650 :D

 

U mnie ulice w miare czarne wiec dzis sprawdze jak to jezdzi.

Zubr widze,ze znasz ten sprzet- mam nadzieje,ze zloma nie kupilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic naped i oryginalnie S'ka ma 14 i 43 a DR 350 (ta wyczynowa) 14 i 47 - chce cos takiego co przy 80 km/h bedzie z 6-7 tys obr mial silnik - pamietacie moze jak to u was na waszych przelozeniach wychodzi?? Ja mam uszkodzony licznik wiec nie mam jak sprawdzic :(

 

To co ,nikt nie ma paru czesci do dr?? :crossy:

- zegary (moze byc nie sprawny obroomierz)

- slizg lancucha

- tylny blotnik w ladnym stanie bez dziur na rejestracje :buttrock:

- rurki tylne przykrecane nad blotnikiem ( mocujemy do nich kierunki i sa uchwytami do wyciagania moto)

- podnozki pasazera

- tylny blotniczek ten czarny plastik gdzie fabrycznie montujemy rejestracje

 

Likwidowal ktos luzy na tylnym zawiasie?? Tzna w tym aluminiowym elemencie ktory przykrecany jest do wachacza i amora??

 

http://www.ccwn.org/Ludwig.Geromiller/bild...t/DR_Federb.jpg - wlasnie tu mam luzy - nie na tym sworzniu gdzie jest kalemitka tylko tam na srubach - gdzie amor i wahacz . Jak to naprawic?? Lozyska tam sa czy jakies tulejki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Likwidowal ktos luzy na tylnym zawiasie?? Tzna w tym aluminiowym elemencie ktory przykrecany jest do wachacza i amora??

 

http://www.ccwn.org/Ludwig.Geromiller/bild...t/DR_Federb.jpg - wlasnie tu mam luzy - nie na tym sworzniu gdzie jest kalemitka tylko tam na srubach - gdzie amor i wahacz . Jak to naprawic?? Lozyska tam sa czy jakies tulejki??

 

We wszystkich punktach łozyskowania zawieszenia z wyjatkiem mocowania amora są łożyska igiełkowe - jeżeli jest luz należy je wymienić. Metodą zastępczą (nie zawsze mozliwą do zastosowania) jest wymiana samych igiełek na nowe o wiekszej srednicy - ale to raczej tylko zmniejszy luzy niz je skasuje całkowicie. Biorąc pod uwagę ze łożyska są osadzone w aluminium raczej proponuję zlecić wymianę fachowcowi z odpowiednim zapleczem warsztatowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........................SPRZEDAM TARCZE SPRZEGLOWE NOWE ZAPAKOWANE LUCAS/TRW.........................

.........................SPRZEDAM KLOCKI HAMULCOWE (PRZOD) NOWE ZAPAKOWANE LUCAS/TRW............

.........................SPRZEDAM ZEBATKA PRZÓD 16 NOWA ZAPAKOWANA...............................................

..........................ZDJECIA NA MAILA......CENA??????NA PEWNO SIE DOGADAMY..................................

..........................TARCZE OK 150zŁ,KLOCKI ok50zł,ZĘBATKA 40zł ......................................................

.............................CAŁOSC 200 zł...TEL 502-593-533........................................................................

Edytowane przez psa5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...