Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję rady w sprawie rozmaru opon. Przymierzam się do zakupu opon Mitas E-09, wydaja się najbardziej optymalne do moich potrzeb - jedyny problem to fakt że niema w ofercie takiego rozmaru jaki zalecany jest do DR350. Rozmary są takie - tył 110/80-18 lub 130/80-18 przód 80/90 - 21 lub 90/90 - 21.

 

O ile na przednie koło 90/90 jest alternatywnym rozmiarem przewidywanym do tego motocykla o tyle na tył ani jeden ani drugi rozmiar nie bardzo pasuje.

 

Wydaje mi się że najodpowiedniejszym wyborem byłoby 110/80-18 plus 80/90-21 ale nie wiem jak w praktyce sprawdzi się obnizony profil. Ktos z was zakładał moze takie rozmiary ?

 

W tej chwili z tyłu mam 120/90-18 (kostka) i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić ten motocykl z kołem o średnicy mniejszej o blisko 4 cm !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Mam mały kłopot z moją Suzi .... :) jest to wersja SHC i jest problem z regulacją zawieszenia. Przednie amortyzatory w ogóle nie reagują na pokrętło od regulacji a tylny amor działa w ten sposób, że jak się ustawi poziom wysoki to trzeba moto podnieść i zostaje już wysoko, jak wezmę poziom niski to się opuszcza ... ale nie działa to w ten sposób w jaki powinno czy "samo".

 

Co może być przyczyną ?

 

Czy ktoś już z Was miał podobny problem, ktoś coś słyszał o takim przypadku?? bardzo byłbym wdzięczy za jakąkolwiek pomoc ponieważ zależy mi aby jak najszybciej to naprawić póki motocykl jest w fazie remontu zimowego i wszystko jest na wierzchu.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,tomcio napisz coś więcej,problemy z nogą?? ,widziałem że puzniej jeszcze jezdziłeś (i to niezle) ale jak ostatni raz byłem na kompostowni dr-z tem to tez sie dziwiłem ,by wymiatałeś niezle.

Siemasz, mam problemy z kolanem i chyba nigdy nie wroce do wczesniejszej sprawnosci....

dla niewtajemniczonych zaliczylem glebe przy predkosci 10-20 km/h i zle spadlem przez co kolano mi sie wygielo :/ teraz mam zerwane wiazadlo krzyzowe, rozj**lekotke przednia i boczna oraz torebki stawowe-motocykl nawet sie nie porysowal :|

Pozdrawiam i uwzajcie na siebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz, mam problemy z kolanem i chyba nigdy nie wroce do wczesniejszej sprawnosci....

dla niewtajemniczonych zaliczylem glebe przy predkosci 10-20 km/h i zle spadlem przez co kolano mi sie wygielo :/ teraz mam zerwane wiazadlo krzyzowe, rozj**lekotke przednia i boczna oraz torebki stawowe-motocykl nawet sie nie porysowal :|

Pozdrawiam i uwzajcie na siebie!

 

 

A kto ci takich glupot naopowiadal ze nigdy nie wrocisz do pelnej sprawnosci :crossy:

Mialem podobne obrazenia do twoich nawet bym pwiedzial gorsze a teraz biegam skacze i wogole nima sladu po urazie :wink:

Fakt faktem ze bez operacji sie nie obejdzie

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze jakie sa roznice miedzy kolejnymi wersjami DR 350 S?

na stronie http://www.satfilm.pl/~dr350/ w historii sa rozne "S'ki" i oprocz rocznika, malowania i naklejek to czy roznia sie one czyms?

A kolejna sprawa (moze glupia :banghead: ), mam wrazenie ze niektore wersje "S" sa nizsze a niektore wyzsze... To jest jakas roznica pomiedzy modelami czy za duzo pije i mi sie zdaje, czy poprostu zawieszenie jest podniesione? :biggrin:

 

byl ktos ogladac tego sprzeta?: http://www.allegro.pl/item151125281_suzuki...ktm_crf_dt.html mam do niego kawal drogi a moze po swietach sie na niego skusze, bo na zdjeciach wyglada swietnie a szkoda by mi bylo marnowac kase jesli sie okaze lipa... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten blotnik jest od Yamahy z modeli do 98 roku, nie wiem czy dostaniesz gdziesz jeszcze taki, poszukaj na allegro, ja mialem w DR wsadzony od CRF i tez bardzo ladnie wygladala

http://www.bikepics.com/pictures/575951/

http://www.bikepics.com/pictures/575950/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile deerka ma do 100km/h na asfalcie i ile sek do prędkości maksymalnej (130-140 km/h) ? chodzi mi o pomiar właścicieli

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...