Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Ej pany, ,mam problem z elektryką. Dokładnie chodzi o obrotomierz, chodzi o to, że obroty zamiast iść w górę na liczniku to idą w dół. W czym może być problem? Miałem poprzecierane kable i dzisiaj je regenerowałem, podłączyłem tak tylko żeby sprawdzić czy wszystko działa i było dobrze to rozłączyłem wszystko i poprowadziłem kable tak żeby mi nie przeszkadzały i złożyłem wszystko i.. pojawiły się problemy z obrotami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Jestem szczęśliwym posiadaczem dr 350. Jednak poprzedni właściciel nie dbał o motocykl jak należy i doszło do wytarcia wałka krzywek i ślizgu wałka w głowicy. Chciałbym to zregenerować, jednak nie mam bladego pojęcia gdzie to zrobić. Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Pisałem do swiatka i za regenerację powiedzial mi ok 1000zl. Walek nas wymiar, dźwigienki zawodowe i poprawienie bieżni.

 

Jest tez gość na allegro i chce 1200.

 

Ja prawdopodobnie oddam do Mysłowic, ale nusze sie dowiedziec co i za ile.

Ogólnie przykry temat, cieszymy sie z nowego nabytku a tu taka kicha. Ja teraz wpakuje kupę kasy w DR i mam nadzieje ze zostanie na dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Składając tylną oś został mi jeden element, o ten na zdjęciu!
Co najlepsze, wszystko działa jak należy. Koło jest równo w stosunku do błotnika, zacisk jest ładnie osadzony na tarczy oraz do cholery jasnej ledwo to wszystko zmieściłem w wahaczu, na ścisk. Jak zatem mam wcisnąć kolejną tuleję szerokości 2cm?

 

 

Niestety nie zrobiłem zdjęcia przed rozbiórką, bo przecież kto by nie potrafił złożyć tylnej osi? :D

Gdyby ktoś chciał śledzić moje poczynania z odbudową DRki to zapraszam na:

https://www.facebook.com/pages/Metamorfoza-Suzuki-DR-350-SH-1992r-endurujemy/1493247794287747

11072527_1572131696399356_42637389810063

 

Edytowane przez Bangout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam problem z Dr 350 ladnie pali i wgl , wszystko ok ale jak jade i dam gazu to zaczyna sie dławić szczelac z tłumika , i przerywa , odkrecilem świece i jest cała czarna , dodam ze jak odkrecilem gaźnik zeby przeczyscic to byly minimalne ślady wody w gaźniku, lecz przeczysciłem gaźnik i znowu to samo teraz nawet nie chce odpalic kopie lekkoo załapie i odrazu gaśnie co moge z tym zrobic ? wszedzie szukalem i nic nie ma ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...