Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

 

I teraz moje pytanie do Was .....czy mozecie polecic jakies oponki?

 

 

 

Jaki wymiar bedzie dla moich potrzeb najlepszy.

 

 

Siema. Polecam Opony KENDA K760 TRAKMASTER 2 przód: 80/100-21 i tył:120/100-18

 

http://www.olekmotocykle.pl/kenda/kategori...kat=3&id_kat2=x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja śmigam na mitasach e-09 i w terenie- dają rade :wink: …na asfalcie tez spoko ale ..tylko suchym …raz mnie deszcz złapał ..wyjechałem z lasu …trochę po mieście i porażka …. Normalnie jednym słowem do dupy :biggrin: na mokry asfalt …hamowanie to ..uuuu lipa :biggrin: …jak dla mnie to najlepszy wybór i następny komplet tez taki kupie. A śmigam w 70% po lasach i tym co tam jest :banghead: …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze co jest do wszytkiego to jest do nieczego......... wiekszosc bede jezdzil w terenie...... ale czasami bedzie trzeba troche asfaltem przejechac( 2-3km i pozniej znowu teren ;) ) i dlatego nie chce sie decydowac na opone typowa do Crossu. To jak jestesmy juz przy Mitasach i Kendach, to co wybrac ? ;)

Sory ze tak mecze, ale nie mialem duzej stycznoscui z jazda po terenie, wiec wole sie dopytac ;) A jak sie zalicza glebe w terenie na zwyklych oponach na szose juz wiem ;) dlatego musze szybko zmienic opony .

Edytowane przez Szalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mitasów to obecnie równiez mam e-09 i niby sie sprawdzają-bo dużo latam też po drogach,ale jak ją zajade to i tak kupuje c-02 bo raz jąmiałem i była świetna a po drogach na niej tez latalem i jakoś dawała rade.Dlatego do terenu tylko c-o2 z mitasow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba troche asfaltem przejechac( 2-3km i pozniej znowu teren :icon_mrgreen: )

Nie rozumie wiec dlaczego chcesz uniwersalne - nawet jak 10 mialbys zrovbic asfaltem to warto wziac kostki - zobaczysz wtedy ile frajdy daje teren :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie wiec dlaczego chcesz uniwersalne - nawet jak 10 mialbys zrovbic asfaltem to warto wziac kostki - zobaczysz wtedy ile frajdy daje teren :(

Chyba mnie przekonales :)

OK... to teraz krotka pilka czy Michelin AC 10 jest dobra kostka, czy brac cos zupelnie innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecałbym Mitasa ze te pieniądze. Kiedys do Dt 80 założyłem model E-07 albo E09 nie pamiętam. Zrobiłem 3 tyś km. Dużo po asfalcie i miałem może z 60 % opony jeszcze. Była naprawdę bardzo mocna. W terenie też znakomicie sie jezdziło. Ale narazie nie kupiłbym drugi raz opony. Teraz mam wtyke na oponki czasami nowe, czasami używki ale min 80 70 % opony, za od 50 do 90zł, dobrych firm. Tzn nie wtyka tylko poprostu serwis opon który również prowadzi motocykle. A mają w czym wybierać. Ale pozatym ze spokojem mogę polecić MItasa.

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam problem z wolnymi obrotami. Gdy zejdzie do ponizej 2 tys. obrotow to gasnie. Rano jezdzilem i bylo ok a po poludniu juz zaczal gasnac. Regulowanie biegu jałowego nic nie daje. Filtr byl czyszczony 2 tyg. temu. Jest opcja ze ta igielka od ustawienia wolnych obrotow poprostu pękła albo cos. Prosze o szybka pomoc bo jazda z podrzymywaniem go przy zyciu mnie denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam problem z wolnymi obrotami. Gdy zejdzie do ponizej 2 tys. obrotow to gasnie. Rano jezdzilem i bylo ok a po poludniu juz zaczal gasnac. Regulowanie biegu jałowego nic nie daje. Filtr byl czyszczony 2 tyg. temu. Jest opcja ze ta igielka od ustawienia wolnych obrotow poprostu pękła albo cos. Prosze o szybka pomoc bo jazda z podrzymywaniem go przy zyciu mnie denerwuje.

Zapchala sie dysza wolnych obrotow - zdejmij miseczke gaznika i wyczysc dysze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...