Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chcialem kupic DR350, ale strasznie kopci na siwo-niebiesko. Co jest przyczyną, zawory strasznie grały (chyba), ale okazało się że było mało oleju. Po dolaniu troche ucichło.

Czemu kopci na siwo-niebiesko.

Prosiłbym o szybką odpowiedź.

 

 

Kopci bo ciągnie olej , stuka bo są luzy tam gdzie ich być nie powinno a to wszystko znaczy , że nie warto się tym egzemplarzem interesować.

 

 

Zawory,no coz - troche zawsze je slychac ,jak nie miales doczynienia z dr to nie bedziesz wiedzial jak byc powinno a jak nie :)

Co do kopcenia to raczej tlok do wymiany - koszt ze szlifem pewnie w okolicach 600zl. Musisz przekalkulowac czy warto.

Podaj linka do ogloszenia tej co chiales kupic.

 

Witam ponownie, niestety nie moge dac linka bo to jest moto które oglądałem na motobazarze i nie jest wystawione w mediach. Czy faktycznie to moze byc tłok, skoro kompresja była na tyle wysoka ze było ją trudno kopnąć mimo odprężenia? no i chodziła bardzo żwawo. Może kopci bo przepuszcza gdzies na uszczelniaczach??? Jak myslicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, niestety nie moge dac linka bo to jest moto które oglądałem na motobazarze i nie jest wystawione w mediach. Czy faktycznie to moze byc tłok, skoro kompresja była na tyle wysoka ze było ją trudno kopnąć mimo odprężenia? no i chodziła bardzo żwawo. Może kopci bo przepuszcza gdzies na uszczelniaczach??? Jak myslicie ;)

 

 

Witam,

 

Czy nie chodzi o niebiesko-białą drke z okolic kielc za 4000zl wydech gianelli ??

Byłem na bazarze i też się nią zainteresowałem może to ta sama.

Mam ją jechać oglądnąć może okaże się, że nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci uszczcelniacze zaworów?? Jednak będziesz je wymieniał Seba?? Patrzyłeś w orginale?? Bo tam najprędzej

Cos musze zrobic - od tego zaczne bo najprosciej i najtaniej a noz widelec pomoze :) Mam kumpla co ma szlifiernie to pewnie od samochodu mi dobierze cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy nie chodzi o niebiesko-białą drke z okolic kielc za 4000zl wydech gianelli ??

Byłem na bazarze i też się nią zainteresowałem może to ta sama.

Mam ją jechać oglądnąć może okaże się, że nie warto.

 

 

Też ją oglądałem. Sam właściciel określił stan tago silnika że to złom, głowica z rozrządem uszkodzona i tłok do wymiany. A trudno było ją kopnąć bo facio nie potrafił używać odprężnika. Jedyna zaleta że zarejestrowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma DR, bierze olej. NIe dymi, ale spala na 100km około ok maks do poniżej minimum na bagnecie. Myslę, że gumeczki na zaworach lub jak kto woli uszczlniacze trzonka zaworu. Gdzie cos takiego dostać?? Kupował ktoś, robił ktoś coś takiego??

 

Pozdrawiam

urban

 

Witam!

i jak tam Urban? Ogledziny sie potwierdzily?Mam ten sam problem wiec jestem ciekaw czy to to (bo mam nadzieje ze nie pierscienie- inaczej pewni spalalby olej i dymil nie?)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy nie chodzi o niebiesko-białą drke z okolic kielc za 4000zl wydech gianelli ??

 

 

Pewnie tak

 

A trudno było ją kopnąć bo facio nie potrafił używać odprężnika.

 

Ja ją oglądałem z kolesiem co ma DR 350 i posiada umiejętności używania odprężnika. Zrobił na niej jazdę próbną i twierdzil ze ciag ma ;)

 

Myślałem, że na tej Drce zakończa poszukiwania... Myliłem się musze nada szukać :biggrin: a wakacje lecą...

 

Napisz cos więcej? Byłeś tam z jakimś mechanikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...