Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to ten z 1997 rewelacyjny!!!Aż mi ślinka cieknie!!!

O, SEZONIE WRÓĆ!!!

 

A swoją drogą, to szkoda że nie podają przebiegu.

"Jeżdżone przez dziewczynę", też mi bajer!

 

Ten z 93 jak zarejestrowany, to: cena od Niemca + rejestracja + koszt przywozu + jakis malutki zarobek= całkiem nieźle. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście wybrali na moim miejscu mam ok 6000zł, chce mieć uniwersalny motocykl, głównie teren, ale w ten teren tez trzeba czasami jakoś dojechać przez miasto, mówiąc teren mam na myśli las/poligon, nie mam raczej zamiaru wybierać się na tor. Zastanawiam się nad DR 350, KLX 250, a może KDX 200?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki DR 350R -1995 rok wartosci zmierzone: Mocspod tylnego kola-28KM/7600, moment spod kola-2,9kgm/6200, V.max.-135, przyspieszenie 0-400m.-15,15 sek, srednie spalanie 20km/ litrze, masa zatankowany- 122 kg.

Wg. mnie najlepsza wersja jest wersja po 1995 roku gdzie w przednim zawieszeniu jest najwiecej mozliwosci do regulacji, up-down, nie pracuje tak dobrze, jest zbyt miekkie i za ciezkie. Jak znajde test(konfrontacja DR 350, XR 600, kontra 2-suwy w 1994 roku), to napisze cóś wiecej.

Kiedys jezdzilem XR 600- a DR 350 R tylko okazjonalnie, lecz i tak mialem jako takie porownanie. XR ma wieksza moc i moment, i powalał mnie tym na kolana, a DR-ka sie jezdzilo lajtowo.

Aha i nie wierzcie zbytnio w bajki ze DR 350 bez problemu mozna wyciagnac 40 KM- to sie robi przez powiekszenie pojemnosci i takie tam- slyszalem o zwiekszaniu do 440cm3- jednak najlepiej zapytac o to Olek Motocykle-pewnie beda wiedzieli.Pozdr.JanekAha DR 350 R- luzy zaworowe: ssanie-0,05-0,10, wydech-0,17-0,22- co 60 godzin razem z wymiana oleju z filtrem.Hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...