Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Tuningowe tłoki: może ktoś się orientuje co lepsze :

VISECO czy WĂźssner??Wszystko kute a różnica

w cenie chyba z 8 dych..

 

Z tego co słyszałem od kumpli z toru to mówili że to jeden pies.Ta różnica to,który droższy Wiseco czy Wussner o te 80zł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sprzedający dr 350 napisał' date=' że z każdego biegu idzie na gume, czy to możliwe ?? a z tego co mi wiadomo to ma chyba 6 biegów...[/quote']

Chyba przesadził:) Ja mam z tyłu zębatkę 52, na przód do wyboru 11,12,13 -jeszcze nie wiem którą założe na stałe, bo na razie nie ma gdzie przetestować...Może ktoś ma jakieś doświadczenia w terenie jakie są najlepsze przełożenia...

Chciałbym też wymienić tłumik na sportowy w DRce, jeśli macie jakieś namiary na sportowe tłumiki w dobrej cenie to podajcie, z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takiego samego sprzęta jak na zdjęciach Strzałka' date=' cho czy to twój..?!! [/quote']

 

Był mój :) Drka to motocykl z którego narazie byłem najbardziej zadowlony.

 

No i jest trochę mniej "błyszczący" niż twój Embarassed

Potraktuj go plakiem lub silikonem w sprayu firmy wurth i tez bedzie sie tak błyszczał. Ja miełm tez taki plus że miałem ładne złote felgi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te oddławione 33km ze sportowym wydechem to wszystko co można wyciągnąć z tego silniczka ?? na mobile.de to przesadzają z tymi cenami.....:/:/ ktoś zna jakieś stronki z ogłoszeniami niemieckimi ???

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=80532406

co o tym myślicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy te oddławione 33km ze sportowym wydechem to wszystko co można wyciągnąć z tego silniczka ??

 

Co wy z tymi koniami sie uparliście. Moc to nie wszytko, ale widac że jednak chyba nie zrozumiecie.

Po drugie wykorzystaj te konie w 90% to bedziesz bardzo dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te oddławione 33km ze sportowym wydechem to wszystko co można wyciągnąć z tego silniczka ?? na mobile.de to przesadzają z tymi cenami.....:/:/ ktoś zna jakieś stronki z ogłoszeniami niemieckimi ???

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=80532406

co o tym myślicie???

 

Jakos nie widzi mi sie ta oferta , ciekawe gdzie on stal ze tak zardzewiala mu przednia tarcza i zacisk , te klocki to z 0,5 roku temu pewno wymienial skoro dopuscil do takich zaniedban(okropna rdza). Ale z drugiej strony taka cena za ten rok + jeszcze dobrze ponegocjowac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony taka cena za ten rok + jeszcze dobrze ponegocjowac.....

 

cos mi sie wydaje ze z tym rokiem to jakis walek jest!!

-malowanie hmm powiedzmy ze w tych altach chyba było juz inne

-i od 94 było montowane juz elektryczne startery

no ale przemek gdzie ty tam masz rdze?? chodzi co moze o te przypalone kolanko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie o tym ze silnik w DR zawsze stuka' date=' puka itp [/quote']

Z 3 sztuk' date=' które spotkałem to tylko jedna troszke stukała.[/quote']

 

.... nie zgodziłbym się, przynajmniej nie w pełni sprawny.

Sęk w tym , że mają słabe olejenie w głowicy, panewki się zcierają, a wałeczek wtedy stuka...chole*a.

U mnie w mieście jest z 5 DYRów i stukanie nie jest to zasadą!!!

 

A ten dr z ogłoszenia..hmmm trzebaby go obejrzeć.

Swoją drogą to dry rdzewieją na potęgę...wystarczy miesiąc

trzymać go w lekko wilgotnym miejscu.

Z tymi rozrusznikami bywa różnie. Mam 2 znajomych z amerykańskimi wersjami sprzętów -

wyjęli wszystko, ćo się dało:

rozrusznik, akumulator światła itp. od tak odciążając motocykl.

Więc może i w tym ktoś się pozbył zbędnego ciężaru.

 

Warto się zastanowić. Zwłaszcza, że nie jest ich tak dużo na rynku.

Chociaż wersja shc z '95 roku..? chyba produkowali je tylko w '93?

 

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi koniami sie uparliście. Moc to nie wszytko' date=' ale widac że jednak chyba nie zrozumiecie.

Po drugie wykorzystaj te konie w 90% to bedziesz bardzo dobry[/quote']

 

100% racji kolegi strzalka!! to czemu wielu z nas wypowiada sie ze woli 250 4t niz 125 2t bo moc jest podobna !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w stu procentach!!!!

Wiadomo, ambicje ambicjami ale spójrzmy prawdzie w oczy: większe okiełznanie sprzęta daje większą przyjemność.

 

Strzałek:"Potraktuj go plakiem lub silikonem w sprayu firmy wurth i tez bedzie sie tak błyszczał. Ja miełm tez taki plus że miałem ładne złote felgi"...co to takiego...? Pierwsze słyszę. W sensie, że całego mam wypsikać?

Też mam ładne złote felgi i złote lagi...zawsze się zastanawiam z czego one są zrobione i dlaczego są takie grubaśne!

 

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...