Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

A który tłumik podejdzie pod 350? chodzi mi tu o jakis z 650 lub z 600...

 

on nie ma być od 600 tylko najlepjej 300-400. Warunek jest jeden. Musi byc przelotowy.

i mam takie pytanko...czy jak macie tlumik wlasnie z wiekszego motocykla' date=' to wydech jest wtedy glosniejszy basowy i tak "strzela" z niego strzela? [/quote']

Nie nie mamy z większego motocykla bo wtedy będzie tak samo chodził. Tłumik muis być tuningowy, wtedy będzie basowy głośny efekt a o strzelaniu przy spuszczniu gazu nie wspomne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wchodzi w gre np. wyprucie oryginalnego wydechu??? bo 250E to tak jak 1/4 motocykla :lol: :lol: czy to zawieszenie normalne i up-side-down dużo się różni ??? czy przywiązywać do tego dużą uwage podczas kupna jeśli cena będzie wyższa o jakieś 200E(oczywiście motorka z upsami) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wchodzi w gre np. wyprucie oryginalnego wydechu???

 

Wchodzi ale to jednak nie bedzie to.

 

czy to zawieszenie normalne i up-side-down dużo się różni ??? czy przywiązywać do tego dużą uwage podczas kupna jeśli cena będzie wyższa o jakieś 200E(oczywiście motorka z upsami) ???

Mi i moim znajomym lepiej jeździło sie na modelu ze zwykłym zawieszeniu, pozatym lżejszy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak rozpoznać tą wersje która jest odblokowana ??? bo osoby które sprowadzają motorki czasami nie mają kąpletnie o tym pojęcia i pomijają te oznaczenia S/SH/SHC :) Obiło mi się o uszy że jak sie zmieni wydech to trzeba i gaźnik przestroić bo ponoć można silnik zatrzeć, czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy że jak sie zmieni wydech to trzeba i gaźnik przestroić bo ponoć można silnik zatrzeć' date=' czy to prawda?[/quote']

 

Prawda

 

A jak rozpoznać tą wersje która jest odblokowana ??? bo osoby które sprowadzają motorki czasami nie mają kąpletnie o tym pojęcia i pomijają te oznaczenia S/SH/SHC

Musisz sie przejechać. One żadko były blokowane. Blokowane sa na gaźniku, Sa takie plastikowe kołki czy cos takiego co nie pozwala otworzyć przepustnicy do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli jest zblokowana to można bezproblemowo rozblokować samemu?

 

Tak jest to proste.

Nieno ja to po moim doświadczeniu w jeździe na DT125 nie bede miał wyczucia czy jest zdławiona czy nie Very Happy a pozatym te kilka koni to chyba ciężko poczuć.....

jak będzie ciągnoł lepiej niż DT to jest dobra wersja a jak gorzej to zdławiona.

Nie masz sie co martwić bo naprawde żadko je blokowali a pozatym niemcy też sobie te blokady zdejmowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi powiedzieć do czego jest ten czarny korek w ramie (między bakiem a główką ramy) ?? bo tam prawie wszystkie motorki są umorusane jakimś olejem Confused

 

Tam sie wlewa olej. W dr 350 rama spełnia role zbiornika oleju. Tam też w starszych modelach sprawdzamy poziom. W nowszych jest wziernik w silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi powiedzieć do czego jest ten czarny korek w ramie (między bakiem a główką ramy) ?? bo tam prawie wszystkie motorki są umorusane jakimś olejem Confused

 

Tam sie wlewa olej. W dr 350 rama spełnia role zbiornika oleju. Tam też w starszych modelach sprawdzamy poziom. W nowszych jest wziernik w silniku.

 

W Suzi DR-Z400 też jest zbiornik w ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sprzedający dr 350 napisał' date=' że z każdego biegu idzie na gume, czy to możliwe ?? a z tego co mi wiadomo to ma chyba 6 biegów...[/quote']

mozliwe w zaleznosci jakie ma zebatki jak ma z przodu 13 a ztylu 50 to czemu nie

 

To jesy chyba normalna cena w niemczech w Poksce bylo by kolo 6 tys czyli 2 tysiace drozej z czego tysiac na papier

tak to jest jak sie kupuje od "przelotnych" handlarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy mało? Tyle mój kosztował w niemczech

 

tylko ze jest to chyba najtansza DR 350 jaka jest na mobile.de a z wygladu i rocznika jest lepsza od innych, wiec czemu jest tansza?

myslalem ze moze cos jest zepsute wiec zapytalem, bo dziwinie to wygladalo bo wyglada na zadbana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...