Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem sobie ot tak ten post i troche sie podjarałem na ten motorek ale bez sensu sie przesiadac z XT 350 na DR 350 moj kolega go ma i podoba mi sie tylko to w nim ze jest troche wyzszy od mojego XT a z moca i itd to jest podobnie no moze ma troche krócej zestrojona skrzynie biegów ale bede sie jeszcze zastanawia i nad ta opcja bo to jest dobry motorek wielozadaniowy a w ciezkim terenie moj kolega nigdy nie płakał chyba takim mozna nazwac latanie po ostrodzkiej tracie MP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.

 

Od jakiegoś czasu chodzi za mną odchudzenie sprzęcika,

a mam całkowicie cywilną wersję.

Trochę sie boję, żeby nie przesadzić.

Odkręcał ktoś to całe shc?Byłoby ze dwa kilo.

 

A może zechciałby ktoś wybić mi to z głowy jeśli to poroniony pomysł?

 

Dżizass, ten sprzęt waży ze 140 kilo...w pełnym rynsztunku.

 

Liczę na reakcję,

 

POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Mo-cher powiem ci ze to nie ma sensu zebys odkręcał swoj sprzecik i tak to niewiele zmieni. Tak jak napisales dr nie sa lekkimi motocyklami ale jak jeździsz po lekkim terenie to po co cos tam grzebać. no chyba ze jeździsz po motocrosie. :)

Na swoim dr jezdzilem juz po roznym terenie i waga jego mi nie przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam lepszy pomysl, pocwicz troche i schudniesz :) na to samo wyjdzie ;)

co do motoru to bak mozna wymienic na jakiegos acerbisa, na allegro widzialem pare, tylko moze nie byc dobrze spasowany z siedzeniem ;/

ta cene co ktos podowal to az odstrasza ;p

masz rozrusznik? on duzo wazy... wymien seryjna lampe na acerbisa,

przy odchudzaniu trzeba pamietac ze jak za mocno odchudzimy tyl to ciezko bedzie ustawic maszyne w locie, trzeba zwracac uwage na wywazenie sprzeta bo przy skokach bedzie sie dziwnie zachowywal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Mo-cher powiem ci ze to nie ma sensu zebys odkręcał swoj sprzecik i tak to niewiele zmieni. Tak jak napisales dr nie sa lekkimi motocyklami ale jak jeździsz po lekkim terenie to po co cos tam grzebać. no chyba ze jeździsz po motocrosie. :)

Na swoim dr jezdzilem juz po roznym terenie i waga jego mi nie przeszkadza ;)

 

Całkowicie sie zgadzam, po co DR przerabiać na jakieś "harda" jak tak wiadomo, że nim nie jest, lepiej wydaną kasę na przerobki dołożyć i kupić endurko nowsze, lżejsze, np coś z "pomarańczy"...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...