Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam teraz 12:42 albo 43. Ale chce założyć 13 i 47 albo 49 właśnie się zastanawiam, bo jeżdżę dużo po szutrach, ale często też las, błoto, podjazdy, techniczne odcinki itd. jak myślicie? nie chciał bym silnika na szutrach obciążać. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

A o co chodzi z tym 4.00?

Na jakich przełożeniach jeździcie? Przyszła pora na zmianę napędu i zastanawiam się co wziąśc. Teraz mam 14/41 i chciałbym żeby zyskała na mocy. Chcę kupić takie przełożenie jak ma wersja N czyli 14/47 ale czy będzie jakaś zmiana? Czy od razu 13/48?

 

czesc

4.00 to rozmiar chwytaka ,zreszta kliknij w link tam masz wszystko opisane :

http://www.sklep.motox.pl/chwytaki-c-61_19...2690e891fd9ce12

 

Co do przelozenia to wszystko zalezy co chcesz dokladnie osiagnac, napewno obejdzie sie to kosztem predkosci moto no i biegi sie "skroca". Gdy zmienilem z standardowego14/43 jaki byl w mojej DR na 13/48 to na prostych szutrach podswiadomie szukalem 6 biegu :-). Pamietaj ze 1 zab z przodu to jakies 2/3 zabki z tylu.Mysle ze odczujesz znaczna roznice.

Zwroc uwage jaki masz rozstaw srub mocowania tylnej zebatki bo sa dwa rodzaje :146mm lub 156mm

Pozdrawiam

Edytowane przez repitos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej DR-ce ?

http://moto.allegro.pl/suzuki-dr-350-z-199...1341789390.html

Może już ktoś ją oglądał, na zdjeciu wygląda ładnie, ale jak zwykle trzeba by się pofatygować osobiście.

Tylko coś za świeżo ta rama wygląda.

Edytowane przez Berbim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowy problem. Macie może jakieś metody wyjęcia łożyska z wahacza? Dokładnie chodzi o to łożysko które jest mocowane przez ośkę do ramy. Proszę o szybką odpowiedź.

Ja w Rm'ce wyciskałem na imadle, bo na prasę nie zmieścisz. Musisz dobrać odpowiednią tulejke i sciskasz. Jak jest zapieczone to nie żałuj wd-40.

 

Co myślicie o tej DR-ce ?

http://moto.allegro.pl/suzuki-dr-350-z-199...1341789390.html

Może już ktoś ją oglądał, na zdjeciu wygląda ładnie, ale jak zwykle trzeba by się pofatygować osobiście.

Tylko coś za świeżo ta rama wygląda.

Wygląda naprawde fajnie. Rama nie musi być malowana. Moja Dr też ma taki lakier na ramie. Ja bym oglądał bo może być okazja. Może się też okazać, że na zewnątrz ładnie a w silniku głowica zatarta...

Edytowane przez m_fiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ponieważ jak oglądałem dr to była lekko wygięta. Zdziwiło mnie to bo, jest w takim miejscu, że trudno by było ją skrzywić i jeszcze jest do niej przykręcony silnik, więc powinno jeszcze coś innego pokrzywić.

wiec masz na mysli wycieta czy wygieta bo nie rozumie Twojego pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...