Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam na sprzedanie stelaż czy jak to się nazywa (przykręca się pod błotnik) coś takiego trochę inny http://www.bikepics.com/pictures/159277/

do dr 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pisałem tu wcześniej o problemie z uruchomieniem silnika w DR 350, tylko mojego posta gdzieś wcieło tak jak i podpowiedzi :/

Problem mam już za sobą, przyznam się, że do tematu podszedłem zbyt amatorsko.

Miałem zbyt miękkie obuwie i chyba po prostu za słabo kopałem.

Dzisiaj w motocyklowych butach moto pali od kopa, przy takim samym sposobie odpalania jak wcześniej :)

Dzięki za podpowiedzi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz złą technikę, że aż tak mocno musisz kopać? Ja odpalałem tak:

1. Dekompresor wciskasz do końca i przekopujesz z w pełni otwartą przepustnicą z 5 - 10 razy.

2. Odpuszczasz kopniak by powrócił do góry.

3. Delikatnie przesuwasz kopkę w dół aż poczujesz największy opór.

4. Wciskasz dekompresor ledwo ledwo (z 1cm gdzieś - do wyczucia) i przesuwasz kopkę w dół tak, by przeskoczyła o jeden, dwa ząbki. W ten sposób przełamujesz kompresję.

5. Puszczasz dekompresor i wracasz kopniakiem do góry.

6. Kopiesz...

 

Mi tak zawsze zapalała :)

Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soku11 robiłem tak jak piszesz, ale jak w większości przypadków tuż po zakupie zdarza się, że moto nowemu właścicielowi nie chce palić.

Ja już mam to za sobą ;)

Dzisiaj odpalił na zimno od pierwszego kopa, a i na ciepło nie robi fochów.

Mam w nim mechaniczny gaźnik z pompką przyspieszenia i na ciepło trzeba go palić z otwartą przepustnicą, a wcześniej tak nie robiłem i bestia nie chciała odpalać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje wymienić ślizg łańcucha napędowego. Macie może jakieś sposoby, aby nie kupować oryginalnego.

Wiecie może gdzie dostanę łożysko wahadłowe do łącznika amortyzatora. W Olku pytałem i czasz oczekiwania trochę jest za długi. Może ma ktoś na sprzedasz takie łożysko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc Krzychu

Co do slizgu to mam wrazenie ze z zamiennikiem bedzie ciezko i pozostaje jedynie serwis :-/.Ewentulanie totalna rzezba w slizgu podpasowanym z innego moto, moze ktos cos takiego przerabial ?

Jesli chodzi o drugi temat to masz na mysli to lozysko sferyczne laczace amorek u dolu z kolyska zgadza sie?

Jakis czas temu mialem taki sam dylemat i musialem je wymienic, czuc bylo juz spory luz. Probowalem w miejscowych sklepach z lozyskami, ale okazalo sie ze skosnoocy lubia udziwnienia i lozysko ma nietypowy wymiar.Przynajmniej tak mowili mi w kilku sklepach. Serwis z racji drakonskich cen odpadal. Postanowilem zastosowac alternatywna oferte All Balls'a 29-5033 kosztuje 79 zl.

Zakupilem wlasnie u Olka i wcale dlugo nie czekalem.

Dostepne sa tez w innych sklepach:

http://www.motocombo.pl/produkt-14958.html lub http://e-motor.com.pl/p,pl,3014,lozysko+am...99+29-5033.html

Pozdrawiam

 

Apropos panowie moze ktos ma na sprzedaz sprawny gaznik Mikuni TM33 do DRy,bylbym zainteresowany kupnem. Jesli tak prosze pisac na gg 8583368

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich właścicieli dr 350 zaczynam właśnie szukać motocykla i biorę pod uwagę również dr 350 jednak mam kilka pytań czy waga motocykla mówimy tu o wersji S nie jest zbyt uciążliwa w terenie ? czy da rade kupić plastikowy bak który wygląda jak seryjny a nie jest taki wielki jak akcesoryjny ? i czy da się utwardzić jakoś zawieszenie ? Mam na oku pewien motocykl jest w miarę niedaleko mnie

http://allegro.pl/suzuki-dr350-dr-350-supe...1417116654.html

Może ktoś coś o nim wie albo może coś wywnioskować po zdjęciach i czy warto się nim zainteresować ?

Bym był wdzięczny za odpowiedzi na moje pytania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...