Skocz do zawartości

125 na karte ??


eloelo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trele morele. W calej europie 50'tki sa na karte a do 125 i mocy max 15km (oczywiscie chodzi o moc na papierze :twisted:) obowiazuje prawo jazdy kategorii A1 i takowe mam :)

 

I Wydaje mi sie ze tak powinno juz zostac. Wbrew pozorom 125 to baardzo duzo dla 16letniego motocyklisty...

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czym śmigasz... Jechałem z kumple m moją WSK 125 w nocy bez świateł i kasków... Nie mam nawet karty motorowerowej... Niebiescy nas chwycili nie zapytali nawet o prawko' date=' pouczyli nas i puścili :( I co wy na to??[/quote']

Lepiej nie pytaj, jeśli nie jesteś przygotowany na każdą odpowiedź.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to nie jest motorower bo jest za wysokie"

 

:-D :-D :-D To masz fajnych kolesi w tej strazy.

 

A tak logiczne. Mam np. DT 125 na 50 cm. Jade przepisowo i mnie policja zatrzymuje. Przeciez ona odrazu sie w oczy rzuca. Napewno 125 nie wyglada jak 50. Ona jest wieksza, silnik jest wiekszy znaczne, dyfuzor duzy, jak trawie na kiepskich policjantow to wezma ja i poj sprawdza :)

I co bedzie wtedy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowac 125 na motorower w tych czasach to nie problem :)

masz 125, kupujesz papiery od jakiejs 50 i przebijasz numery i rejestrujesz, wszystko w temacie. Ale ja bym proponowal to na male miasta (moje 11tys mieszkancow) poniewaz w duzych ktos sie wreszcze bedzie znal na moto i powie ze to nie jest 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kategoria A1 jest na motocykle do 125ccm i mocy do 11kW

no i jak zapewne wiadomo nie zmienia tego przepisu

a co do wloch, tam skuter to podstawowy srodek transportu i dlatego

maja takie prawo,

Polska to Polska, tu kradna a nie ulatwiaja motocyklistom zycie

 

w dodatku w gazetach by pisali ze maja A1 zniesc, tak jak kiedys pisali ze prawko ma byc od 16 lat za dodatkowymi egzaminami,

 

no i trzeba dodac ze pani ktora ci to powiedziala, jest niedoksztalcona jak na moj gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czym śmigasz... Jechałem z kumple m moją WSK 125 w nocy bez świateł i kasków... Nie mam nawet karty motorowerowej... Niebiescy nas chwycili nie zapytali nawet o prawko, pouczyli nas i puścili :) I co wy na to??

W sumie to zal mi ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...