Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam od niedawna Yamahę YBR 125 4T. Nie narzekam. :)

Dokładnie go jeszcze nie litrażowalem - ale szacunkowe obliczenia mi mówią, że spala (spokojna jazda - jeszcze niedotarty) na pewno poniżej 2.5 litra. :(

To nowy motorek na rynku - nie ma jeszcze używek - no i jest to naked, nie sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od niedawna Yamahę YBR 125 4T. Nie narzekam. :)

Dokładnie go jeszcze nie litrażowalem - ale szacunkowe obliczenia mi mówią' date=' że spala (spokojna jazda - jeszcze niedotarty) na pewno poniżej 2.5 litra. :(

To nowy motorek na rynku - nie ma jeszcze używek - no i jest to naked, nie sport.[/quote']

 

miałem okazje oglądać ten motorek,nie jeżdziłem ale sylwetke,i ogólnie jest spoko, ma przyjemną,i jesli miałbym kupowac czterosuwową 125 to zastanawiałbym sie nad tym moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie choppery 125ccm są 4t (przynajmniej nie widziałem jeszcze takiego 2t)

chyba aprilia red rose 125 to 2t (50-ka na bank jest 2t )

 

MZ RT 125 Ask Salata123

dokładnie, jesli 125 4T to tylko mz

w yamaszce nic ciekawego nie widze a cbr 125 to jakis totalny niewypał

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze yamahe TW (jak co to wal do PrzemkaPBS ma na sprzedaz), Honde nx , suzuki dr 125. Takze co do endurek to z kazdej marki cos wybierzesz. Co do scigow to chyba tylko cbr 125. Na choperach sie nie zbytnio nie znam to nie pomoge. A varadero rzeczywiscie piekny motorek tylko ta cena ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wajha, za parę dni będę po przeglądzie, będzie prawie dotarty - to go pogonię i Ci napiszę, jak to wygląda.

 

Ale cudów się nie spodziewaj - to naked o pojemności 125, więc nie rakieta i na pewno nie da się go porównać do RS. Ale biegi są krótko zestopniowane, więc coś tam przyspiesza. :)

Teraz docieram i jeżdzę spokojnie - no i starty są takie, jak przeciętnych samochodów w mieście. Oczywiście nie tych z pięcioma spojlerami. :lol:

 

Za parę dni opiszę pełne możliwości YBR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomex Yamaha YBR125

Wajha: Ja też mam Yamahę YBR125. Z tego co piszesz, wynika, że chciałbyś mieć jakąś mini-wyścigówkę:

"adam pawel a powiedz jakie ma osiagi ma te moto i czy mozna brac wiekszosc katamaranów na swiatlach bo chce zeby te moto nie miala gorszego przyspieszenia niz bryki. Oczywiscie nie musi byc mega szybkie jak rs czy mito ale zeby jechalo.."

YBR125 taką raczej niestety nie jest.

Zapraszam na moją stronę http://ybr125.w.interia.pl tam dowiesz się więcej o tym motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...