Skocz do zawartości

problem (nie motocyklowe) montaż turbinki kowalskiego


mati1411
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no niewiem.. jednak chciałbym wyprubować a jakieś inne komętarze? ktoś to miał zamątowane??

zamontowane; wypróbować, komentarze

 

A prócz czepiania się to turbinka kowalskiego to taki pic na wode - niby powoduje lepsze wymieszanie mieszanki ale rzadnej różnicy nie odczujesz - niepolecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niewiem.. jednak chciałbym wyprubować a jakieś inne komętarze? ktoś to miał zamątowane??

zamontowane; wypróbować' date=' kom[b']en[/b]tarze

 

A prócz czepiania się to turbinka kowalskiego to taki pic na wode - niby powoduje lepsze wymieszanie mieszanki ale rzadnej różnicy nie odczujesz - niepolecam

 

 

żadnej

 

 

 

pfff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluch maluchem ale tu chodzi o bandziora :evil: nie wiem nie wiem naczytałem się troszkę o tym wynalazku ale 99% opisów jest właśnie do malucha :) oto jeden ciekawszy: (nadal czekam na wypowiedzi kierowców dużych fiatów)

 

Z artykułu Turbinka Kowalskiego:

 

turbinka kowalskiego to super kaszel z napedem na 5 kol o zaplonie atomowym.

bierze na prostej wszytkie polskie Fiaty oraz inne pierdolonezy.

turbinka polega na wykorzystaniu sily grawitacji jowisza i polaczenia kilku prostych elementow z wiertarki oraz elekrycznej sczoteczki do zebow. calosc przypomina przerobiona pepesze ale jak jezdzi!!!!!

osiagi kaszla wyposazonego w turbinke kowalskiego:u

od 0 do 100 km/h : -0,5 sec.

od 0 do 300 km/h : 10 sec. - to eszcze do poprawienia

moc maksymalna w kW : 4000 do potegi piatej

maksymalny moment obotowy : 100 megaton.

wady : duze zuzycie paliwa: okolo 23 bananow na 11000 tiptopkow lub

350 krokow sloniowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, zaraz spadnę ze śmiechu z fotela...

mati - turbinka kowalskiego to ściema typu "adam słodowy poleca" czasów późnego peerelu, zeby czymś zająć ludzi jak benzyny nie było.. gówno do potęgi; możesz sobie równie dobrze sitko na wydech nałożyć i tłumaczyć, że to twój patent i dzięki temu szybciej jedziesz.

a tego artykułu powyżej to chyba nie bierzesz poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie ten artykuł wkleiłem jako ciekawostkę którą znalazłem w czasie poszukiwania informacji :evil: a z tą turbinka to chyba sobie faktycznie dam spokój bo nie znalazłem w sumie żadnej pozytywnej informacji o tym wynalazku. :) ale pan Kowalski swoje zarobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
w fiacie 125p. jak w temacie mam turbinke ale niewiem jak się za nia zabrać... proszę o jakąś pomoc. (najlepiej jakaś strąka z ilustracjami..)

 

Mam taki wynalazek w swojej korwecie 126p działa poprzwnie ;)

pojazd ma lepszego kopa

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...