Skocz do zawartości

Co sądzicie o Simsonkach a co o Skuterach


Gość Dawit000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

skutery wg mnie jest to po prostu środek transportu. Ot tak żey pojechać po bułki. Przyjemność z jazdy znacznie mniejsza (dla mnie) niż w przypadku motocykla z manualną skrzynią biegów.

 

simsony są ok. Sam kiedyś chciałem kupić. Szczerze mówiąc wolał bym simsona niż skuter. Niektóre skutery są nawet fajne z wyglądu, ale zawsze to jakoś tak dziwnie :-/ Odkręcasz i jedziesz :-/

 

 

 

Dopisane:

co do pozdrawiania - skutery stały się ostatnio modną zabawką. Nigdy nie pozdrawiam pierwszy (kiedyś próbowałem to się dziwnie patrzyli), lecz gdy skuterzysta pozdrowi pierwszy to zawsze odmachuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem nigdy ani simsonka ani skutera, nie JEŹDZIŁEM nigdy ani simsonkiem ani skuterem [tu, tylko jako pasażer]

ani to ani to, nigdy mi się nie podobało, dla mnie obydwa te pojazdy są obciachowe nie wiem czemu :P takie jakieś wewnętrzne odczucie :P ] :-)

 

skuter - środek na podjazdy dla normalnych ludzi, oraz pojazd do lansowania się (nie dokońca jestem pewien czy to dobre słowo) w piątkowe wieczory 'na mieście' :twisted: dla różowych dziewczynek i żelowych chłoptasi (rozmowa takich osób /zdażają się naprawdę bardzo podobne!/ ile wyciąga Twój skuter? - 60 - mój też, ale wujek mowil ze brat dziadka wujka siostry syna pana mietka ma taki sam i zdjętą blokade i wyciąga 150, więc ja w przyszłym tygodniu też zdejmuję blokadę - wkurza mnie takie właśnie pieprzenie, że ktoś coś tam ma i chwalenie się tym jakby to było własne :?)

 

simek - pojazd odnaleziony w garażu wyreperowany i służący do jeżdzenia na ryby lub katowania w okolicznych lasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leprzy skuter z 2000 roku za 1800zl niz simson z 1990roku za ta sama kase osiagi te same skuter co jak co' date=' mniej awaryjny [/quote']

:-D :-D :-D :-D :-D

2000 rok za 1800 :-D i to jeszcze mniej awaryjny niz wyniuchany simsonek za tą samą kasę!!!!

ps. a jak myślicie ile $ za części

ps2. japońskim < czy też chińskim> młynkiem do kawy na miksolu daleko nie zajedziesz, więc wzrastaja koszty eksploatacji!!!

Kil|vov co wtym obciachowego ' date='że ktoś ma np. skuter albo simsona[/quote']

no właśnie

ja sam jak pada lub gdy mi wygodniej to poruszam sie simsonkiem zamiast etz>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIMSON nic innego miałem przez 3 lata i zrobiłem nim wuchte klocków!! jeśli kupisz dobrego simka (nie jakieś zajechane padło) to jest super!! poważnie ci mówię że miałem taki dylemat i potem zawsze dziękowałem sobie w duchu że wybrałem simsona! (s51b4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 rok za 1800 i to jeszcze mniej awaryjny niz wyniuchany simsonek za tą samą kasę!!!!

ps. a jak myślicie ile $ za części

ps2. japońskim < czy też chińskim> młynkiem do kawy na miksolu daleko nie zajedziesz' date=' więc wzrastaja koszty eksploatacji!!! [/quote']

 

 

zainteresuj sie najpierw skuterami a puzniej pierdo* glupoty

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62367764 moze lekko z wiekiem nagiolem... ale te roczniki znajdziesz juz od 1800zl jezdzace ktore od simsona gorsze nei beda a gwarantuje tez ze mniej awaryjne (skutera nie ma i nie chce miec jezdze etz...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jezdziłem na sqterq i nie powiem ,że źle się jechało ale to bardziej dla ludzi o wzroście do max 180cm (ja mam 188) musiałem siedziec na siedzeniu dla pasażera ... ale to nie dla mnie bo ja lubie biegi sam przelanczać ,a nie inaczej :P

Na simsonie nie jeździłem ale dużo ich widziałem i jakoś bardziej mi się podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...