Skocz do zawartości

Podsumowanie wakacji!!!!!


sorkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W te wakacje wybrałem się tylko na dwie dłuższe przejażdzki ogólnie to spox ale jeszcze sie troche nadrobi puki ciepło :twisted: Na dzień dzisiejszy to zrobiłem niecałe 3 tys. km szkoda tylko, że tak szybko mineły :cry: Ale za rok znów będą wakacje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wakacje tez baardzo szybko minely. szkoda tylko ze nigdzie nie wyjechalem. tylko na dzialke(motorkiem) 100km w jeedna strone. poza tym zaczalem powolutku przywracac hondzie do porzadku i zrobilem na niej ponad 1400km(praktycznie w poltora miesiaca, kiedy ogarem 3000w trzy lata)... a teraz znow walkowanie, przede mna wybor nowej szkoly(mysle ze technikum samochodowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz znow walkowanie' date=' przede mna wybor nowej szkoly(mysle ze technikum samochodowe[/quote']

ja wlasnie poszewdlem do technikum samochodowego. Co prawda dopiero pierwszy dzien ale patrze kolesie zajezdzaja odpicowanymi simkami junakami itd:) ogule wiadomo Ty mieszkasz w Lodzi ja rzeszowie to szkoly oga byc calkiem inne ale mysle ze lepsze to niz liceum:) Ale to tak off topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Wiek: 15

- krzychu985

do techinkum juz chodzisz?? to gimnazjum w rzeszowie ma dwa lata czy jeszcze stary system czy jak ?

Zobacz placku na moj wiek i zwroc uwage ze juz jestem w liceum :mrgreen: . Po prostu mam urodziny 6. wrzesnia i wsio :)

 

A wakacje spoko. W sumie cale w domu ale bylo kilka rewelacyjnych wypraw motocyklowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe wypady w tym sezonie:

- Węgry (objazdówka - Eger=>Szeged=>Balaton) - 2000 km

- Chorwacja (Zagrzeb=>Istria=>Split=>Dubrovnik=>Hvar=>Plitvice=>Varazdin) - 4000 km

- Alpy (Słowenia, Austria, Włochy, Szwajcaria) - 4000 km

No i trochę lokalnej jazdy i weekendowych wycieczek, co złożyło się na sumę 15000km w sezonie letnim, plus 1000km w zimie i wiosną :)

 

Nowe nabytki to Honda XLV650 transalp '01 i trochę gadżetów (ciuchy, itp).

 

Niezły sezon, choć zdecydowanie za dużo km w deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz placku na moj wiek i zwroc uwage ze juz jestem w liceum . Po prostu mam urodziny 6. wrzesnia i wsio

 

A wakacje spoko. W sumie cale w domu ale bylo kilka rewelacyjnych wypraw motocyklowych

No dbora myslalem ze tutaj rocznikami jest wiek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjechalem na wies z aprilka na lawecie ;)) poszalalem troche pozniej naprawilem sobie jeszcze wsk i troche nia pojezdzilem co sie zle dla mnie skonczylo.. :) kolano rozszarpane.. zszyte... wlorzone w szyne :P)

 

juz jest wporzo a szkola sie zaczela ;((

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno... Pierwszy dzień już za mną. Coś czuje, że to będzie trudny rok, egzamin, wybór szkoły.

Wakacje minęły coś szybko, ogarem zrobiłem ok. 700 km, kupiłem MZ, byłem w beskidach, trochę km na rowerku ( 100 km Zgierz - Uniejów),

tak wiec dość aktywnie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o techinkum juz chodzisz?

 

ano chodze:)

Zobacz placku na moj wiek i zwroc uwage ze juz jestem w liceum Mr. Green . Po prostu mam urodziny 6. wrzesnia i wsio Wink

a ja mam 25 wrzesnia ;/

a tez jestem w technikum samochodowym ale zawód technik - mechatronik :] na rozpoczecie widziałem zajechał ktoś na sendzie i na rx-e :]klimat powinien być ok :]

umnie koelsie simkami odrestaurowanym jankiem , a takze nsr125. Ale jeden kolo przyjechal wyje.. simkiem. Piekny niebieski metelic duzo chromu... Widac ze samochodowka. A wlasnie jest uwas tepienie kotow? mnie wyszstko luzik nikt nic niekomu nie powie:) Az dziwne bo jest nas ponad 800 chlopa w sszkole :) i zadnej dziewczyny .... :| :| :| :| :| :| :| pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku sprzedałem Hondę i kupiłem MZ ETZ 251. Przy okazji zrobiłem juz z ojcem łącznie 500km. A jeśli chodzi o wakacje to nie miałem wakacji ponieważ zbierałem na etkę. Następne też bedą takie ponieważ zamierzam kupić 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem technikum samochodowe tylko ze nikt na simku ani na zadnym moto nie jeździ tylko ja. kupiłem sima

Ja też wybrałem Technikum samochodowe i żałuje ... bo żadnych dziewczyn w klasie nie ma :) tylko 30 facetów. Mają tam jakies motorki, ale jeszcze z nimi nie gadałem. A pod szkoła stoi jakieś Suzuki, odwalony Junak, Yamaha Neos, Boatiany:-) Keeway'e i jeszcze jakieś sqty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...