Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

Siema jestem tu nowy , od wczoraj mam Sprinta st 08 , tego czerwonego z Boostera o którym była mowa w innym temacie . Narazie muszę wymienić filtry i olej , mam podobne odczucie związane z przyspieszeniem z tych 3tyś obrotów jak kolega . w ogóle inaczej się trampkiem jeżdzi ( wcześniej Bandit 1200 ) . Do wymiany łacznik amortyzatora ( mam ten wadliwy ) . Jak się zagrzeje to na jałowym lekko obroty falują , to też mnie zastanawia . Ogólnie maszyna super , wygodna i w ogóle , w fajnym stanie jest , kop też jest fajny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za tą uwagę :) , dzwoniłem też do Triumpha Bielsko Biała , mój model nie podlega wymianie łącznika . Mało jest wiadomości o tym motocyklu więc dzięki za kazdą radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kombinowałem przy sondzie lambda, regulowałem czujnik położenia przepustnicy, wymieniałem i uszczelniałem świece (pierwszy cylinder od lewej) wymieniałem tłumniki, klamki na sportowe, K&N Więc jak co służę pomocą ;-)

--->Suzuki SV 650-->Yamaha FZ1s--Triumph Speed Triple 1050 --> Yamaha MT 09

http://www.trasser.pl/ aplikacja mobilna http://szkoleniemotocyklowe.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam wszystko orginalne , z ciekawostek : opony , klocki , napęd też . Zobaczymy za jakiś czas , może się coś w nim zmieni , no i nie będę ukrywał - jak się odkuję $$;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xjot, Syrek

Ja też miałem info z serwisu, że nie podlega a podlegał.

Sprawdz dokładnie. Najlepiej wpisz VIN w googlach i jeśli mial wadliwy łącznik, to wyskoczy Ci strona UOKIK i na niej będzie Twój VIN.

W razie jakby już nie było numerów w necie dysponuje chyba taką listą i mogę ja podesłać jak wrócę z delegacji.

Z tego co kojarzę chodziło o sprzęty z 2008 roku i może wcześniejsze, ale pozniejsze już nie. Na stronie UOKIK podane były tylko nr VIN sprzętów, które trafiły do PL oficjalnym importem.

 

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno juz znaleźć informacje na ten temat bo akcja była w 2007 roku.

Kiedyś na stronie Triumpha można było sprawdzić ale ta strona już nie działa. Ja dzwoniłem do serwisów i też w jednym mi powiedzieli że nie a w innym że podlega.

Na triumphrat piszą że podlegają wszystkie Srinty do numeru VIN 298255

 

"Owners of machines are being notified directly by mail, however anyone who wishes to confirm whether their machine is affected by the action is asked to contact their local dealer. The recall applies to all Sprint ST 1050 models up to Vin 298255."

 

Jeżeli masz taki łącznik

amozuc.jpg

 

to jest do wymiany, powinien być nowego typu który wygląda tak

 

49184504.jpg

 

a zobaczyć można to bardzo prosto bo widać go bez problemu pod motocyklem przy tylnym amorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny amor, to chyba bolączka wszystkich motocykli spod znaku Triumpha, bo w Tigerze też często padają. Nowy tylko 450 euro :huh:

Jakiej firmy opony były zakłdane w nowych Sprintach, ktos wie??

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji... jest akcja serwisowa Daytony 675. Wymieniają regulator napięcia i pompę paliwa. Byłem dziś na wymianie obu elementów na Łopuszańskiej. Najlepiej pisać lub dzwonić do serwisu, podać nr ramy i rocznik, bo nie wszystkie podlegają akcji.

 

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...