Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

od połowy lipca tego roku stałem się posiadaczem Triumpha Trophy 1200 zrobiłem nim bezawaryjnie puki co lekko ponad 4 tys. km ogólnie pozytywne wrażenia motocykl bardzo wygodny i dosyć żwawy jak na swoją wagę i gabaryty, jak by znalazł się jakiś inny posiadacz chętnie nawiążę kontakt

pzdr

 

PS: z tego co zauważyłem za wiele młodzieży nie lata Triumphami :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: z tego co zauważyłem za wiele młodzieży nie lata Triumphami :icon_biggrin:

 

bo to sprzęt dla emerytów prawie jak BMW :)

 

osobiście 2 lata na sprincie RS 955i, zrobione ok 30k km, psuje się na potęgę: z 5 razy popsuł się olej, obie opony się popsuły, klocki hamulcowe, ino patrzeć jak się łańcuch popsuje

a tak poważnie to poszła linka sprzęgła i zaczęła się przepalać kostka od alternatora

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To bzdura...bo to na zasadzie, że ktoś cos tam słyszał.... :wink:

No i własnie , ten ktoś powiada,że Triumphy mają taki lipny lakier,że odpada płatami itp :ph34r:

Nie wiem jaki cel ma osoba mówiaca takie rzeczy ale głupszej opinii na temat Triumpha jeszcze chyba nie słyszałem.To chyba trochę tak jak ze wszystkim: jak ludzie czegoś nie znają to się tego boją lub krytykują na wszelki wypadek ( np. wszyscy jeżdżacy ścigami wiażą sobie stalową linkę wokół szyi :blink: )

Swoim Tigerem zrobiłem w ciągu roku 15 tyś km. i oprócz paliwa , klocków , opon i oleju nic w nim nie wymieniałem , a lakier jak na razie nie ma nawet za wiele rys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie najwięcej na temat produkcji, jakości, marki ma do powiedzenia osoba zajmująca się w firmie zamiataniem podłogi. Nie pierwszy to i nie ostatni raz najgłupszym wydaje się, że są najmądrzejsi. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam Speeda 2011 (nowe lampy z ABS) przejechane w tym sezonie jak na razie 7 tysięcy km. Bez jakich problemów, nie pije oleju. Dla mnie bomba, jestem zachwycony tym moto. Ma dwie twarze spokojny motorek i wariat. Nic, a nic się nie nudzi. Czasami jak za ostrą się bawię to gałki oczne przeskakują mi na tył głowy, moc i charakter oddawania jej są liniowe. Nie ważny jaki bieg, czy zakres obrotów odkręcasz i zabawa się zaczyna. Przez zimę mam zamiar trochę dodać dodatków karbonowych, rizomy (manetki, krótki ogon - z tablicą rej,nowe ledy). W przyszyłm roku chcę też zmienić wydech Mivv lub Zarad - oba są fajne. Odnośnie wydechu każde oddanie gazu i zaczyna się bulgotanie - już w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...