Skocz do zawartości

KiloFazer 2006


Rekomendowane odpowiedzi

tak, fajny pszęcik

stary model to wg mnie najładniejszy litr turystyczno-sportowy; ten nowy jest bardziej agresywny, przynajmniej z wyglądu :lapagora:

no i zdaje się, że wreszcie doczekał sie aluminiowej ramy - pewnie takiej skręcanej z 2 połowek jak ma fzs6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary model to wg mnie najładniejszy litr turystyczno-sportowy

 

 

a co powiesz o tym ???  

 

www.i9.photobucket.com/albums/a69/lobo34/z1000.jpg  

www.i9.photobucket.com/albums/a69/lobo34/z10001.jpg

 

a czy to litr sportowo-turystyczny? ;)

bo moim zdaniem nie!

ale poza wszystkim to z1000 jest również piękny :), jeno to fabryczny street

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm piękna sprawa i jeszcze silnik V  ale co do tłumika nie jestem przekonany.. teraz w ogłule jakieś dziwne te tłumiki (patrz gsx-1000 i nowa r6)

piszesz o z1000 :?: rozczaruję Cię: to rzędowa czwórka

a wydech nawiązuje do starego z1000 i na żywca wygląda tak: :) ;)

a jak piszesz o fazerze to tak czy owak czuj się rozczarowany, bo to też R4 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne jazda tym moto co mjut-malina... zapewne pomimo turystycznym aspiracjom skopie tyłki paru plastikom... zapewne brzmi i prowadzi sie idealnie... ale kazimiera szczuka powie: bardziej beznadziejnych tłumików nie mieli?

to pewnie bedzie pierwsza wymieniana rzecz... wydech się znaczy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widze: upside down, tyl monsterowaty (tam ma siedziec plecaczek?), do tego wydech jak od skutera? Co to ma k**** byc? 8O Bo chyba nie sportowy-turystyk? Tak apropos wole tego starszego, koni wystarczy, a linia godna zachwytu. Jednak nie ma to jak zobaczyc na zywo, wiec poczekajmy z ocena. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marny fotomontaz w Photoshopie. Nowy FZ-1 ma wygladac nastepujaco:

http://skocz.pl/acpu

http://www.fullgaz.co.il/archive/jul-05/ne...00-for-2006.php

 

Te same fotki zaprezentowano we wrzesniowym "Motocyklu", wiec chyba jest to bardziej wiarygodna informacja.

 

fz1.jpg

 

Aluminiowa rama, wahacz z R1, radialne zaciski, wydech pod kanapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie za specjalnie fajne te nowe modele,może jak się zobaczy na żywo to będzie ładniejszy,z niektórymi motocyklami tak jest,a co do wydechu to zupełnie odpada,nie jestem zwolennikiem wydechów poprowadzonych pod zadupkiem i majacych jakies dziwne kształty,nie wliczam w to wydechu kawy Z 1000 i ducati,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...