Skocz do zawartości

Kaski i gogle enduro/cross...


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wysyłałem na poczcie paczke... wszystko dojdzie dopiero na wtorek-środa (zeleży o której paczka była wysłana. Jak po godz. 16 to dopiero na środe, lub nawet na czwarek)

 

Banki też nie robią przelewów w święta... od piątku czekam na kilka przelewów i kicha :D

 

Pzdr i sorki za off

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
sprawdzcie ta oferte i powiedzcie cos o niej cena/jakość. Dobry kask dla początkujacego gracza  

 

oto adreshttp://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78352007

 

 

W tej cenie masz sprawdzoną konstrukcję włoską AGV RC5 Pro (taki jak sam kupiłem niedawno). Raczej nie zastanawiałbym się nad wyborem między AGV a Nitro.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzcie ta oferte i powiedzcie cos o niej cena/jakość. Dobry kask dla początkujacego gracza  

 

oto adreshttp://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78352007

 

 

W tej cenie masz sprawdzoną konstrukcję włoską AGV RC5 Pro (taki jak sam kupiłem niedawno). Raczej nie zastanawiałbym się nad wyborem między AGV a Nitro.

 

pzdr

 

Też kupiłem niedawno AGV RC5 Pro, oprócz tego że przy zakładaniu trzeba się trochę pomęczyć. leży świetnie i jest bardzo wygodny. Tak więc polecam ten kask, a zapłaciłem za nówkę niecałe 350 zł z przesyłką :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Mam pytanko, czy kaski na wiosne mogą dużo podrożeć ? albo czy w ogóle są droższe na wiosne ?

 

Na pewno nie będzie takich promocji/obniżek/wyprzedaży jak w wielu firmach w tej chwili... Za to będziesz mógł kupić nowy model. Wybóry prosty, sam decyduj.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać jak to jest z kupnem kasku. Kupować na styk tyle ile mam obwodu? Co w razie, gdy nie zmieszcze się dokładnie w żadnym rozmiarze? Zaniżać czy zawyżać?

Wiem, że trzeba zawsze przymierzyć i sprawdzić jak się będę czuł, ale może jakieś doświadczenia już z tym macie i mniej więcej wiecie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Chciałbym zapytać jak to jest z kupnem kasku. Kupować na styk tyle ile mam obwodu? Co w razie' date=' gdy nie zmieszcze się dokładnie w żadnym rozmiarze? Zaniżać czy zawyżać? [/quote']

 

 

Przedział rozmiarowy jest dość szeroki, co 2 cm (np M 57-58 cm).

Staraj się brać mniejsze, gdy jest na granicy, wierz mi, że naprawdę się rozciągnie.

Sytuacje, w których NIE MOŻNA kupować mniejszego kasku - gdy ciśnie na czubku głowy, gdy ciśnie na czole, gdy ciśnie na skroniach. W tych miejscach nie ma pianki, gąbki, tylko twadry styropian, który na pewno nie ułoży się wraz z jazdą. Jeżeli w tych miejscach kask uciska, to najczęściej jest to kwestia tego, że dany model po prostu nie pasuje do naszej głowy (dość powszechne zjawisko, nie ma co się stresować, wielu ludziom nie pasują różne modele, a inne za to pasują idealnie, taki lajf).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...