Skocz do zawartości

Kupiłem setke fulla :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
to ze smiga dt i napisal nie wszystko nie zgodnie z prawda to juz go jezdzisz glupi bucu

 

Ojjj ojj kolego, jak ja nie lubię tak chamskiego obrażania userów!! :P

 

Poza tym wiedziałem, że wetknę kij w mrowisko z tym "fullem" :P :-D :-D Mi tam wsio rawno, mówcie sobie full, kareta czy tam inne wydumki. W każdym razie tego określenia w światku zawodniczym się nie stosuje (nie słyszalem), więc co niektorzy mogą Was nie zrozumieć niestety ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowneiz slówko Full obilo sie pierwszy raz na tym forum. Dlamnie zawsze cross byl crossem a enduro bylo endurem . I zawsze jak jakis moj kumpel mowil domnie patrz jaki cross to zawsze go poprawialem i mowilem to enduro. I w ten sposób moji kumple nauczyli sie odruzniac enduro od crossa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo to sie nazywają plecy ;)

Jak ja nie lubie takich glupich i wrednych wypowiedzi' date=' to ze smiga dt i napisal nie wszystko nie zgodnie z prawda to juz go jezdzisz glupi bucu [/quote']

a niby "jeżdze" po nim nie dlatego że ma DT tylko dlatego że wypowiada się o różnicach dwóch różnych grup motocykli z czego na żadnym nie miał okazji jeździć i pisze zupełnie odwrotnie niż jest w rzeczywistości. a potem ktoś sobie wejdzie poczytać i przeczyta taką bzdure i potem opowiada. Poza tym nie jeździłem po nim tylko normalnie mówiłem.

 

A i może sie wypowiem w końcu na temat :P :

Gratuluje, fulla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej dobijajace jest jak jedzie dt a ktos " patrz jakis kozacki kros " NO czesto sie spotkalym z czyms takim i jakos wytlumaczylem ...

A do okreslenia "Full" mysle ze nie ma sie co czepiac... Jeden mowi tak drugi cross...

No ale jak zwał tak zwał wazne ze wiekszosc wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...