Skocz do zawartości

Kupiłem setke fulla :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

A więc 25 sierpnia stałem się posiadaczem Hondy Cr 125R z 7/97r.Przywiozłem Hodzinke z Niemiec.Motor jest praktycznie w stanie idealnym ma wymienione:calutki cylinder,tłok,klocki przód,tył,wszystkie flaki w silniku(łożyska,simmeringi),łańcuch zębatki,nowe gumy na rączki :lol: i masa innych nowych rzeczy.Rachunki są z nowych częsci na 700euro.Silnik igła,chodzi jak szwajcarski zegarek,zawiecha w stanie idealnym,żadnych wycieków .Kierownica Renthal,oponki Michelin Cross Competetion,tuningowa gruszka(dyfuzor)FMF (Gold Sieries),wydech DEP'a,piękny odgłos :-) .Motor ma 42 kuce.Na koło idzie bez żadnych problemów.Od Niemca dostałem jeszcze drugi komplet plastików(owiewki boczne,owiewki na bak,osłona na tarcze hamulcową,dodał jeszcze 2 klamki od sprzęgła,wszzystkie uszczelki do złożenia silnika.Co tu więcej pisać Full Wypas ;) .Fotek nie ma,są ale robione przez Niemca komórką >

 

http://www.bikepics.com/pictures/417122/

 

http://www.bikepics.com/pictures/417124/

 

PS.Na fotkach wygląda gorzej niż na żywca :-) .Aha przesiadłem się z Dt 80 na Cr :twisted: .Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje naprawde dobry motor jezdze takim samym i od dzis go podziwiam jezdzilismy dzis ponad 6 godzin na naprawde wysokich obrotach i jest poprostu niezawodny a tloczek swoje juz przejechal tak wiec pewnie niedlugo wymiana ale o to trzeba dbac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...