Skocz do zawartości

Kupiłem setke fulla :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Enduro: motocykl posiadjacy kompletnr oświetlenie z homologacja upowazniajaca do poruszania sie po drogach no i w terenie tez sobie radzi lecz duzo gorzej niz full.

człowieku masz DT i sie wypowiadasz o crossach i wyczynowych enduro , i na dodatek nie masz o tym pojęcia bo widać nie miałes nigdy okazji jeździć na żadnym wyczynowym terenowym motocyklu i nie wiesz czym sie lepiej jeździ w terenie jeśli piszesz że wyczynowe enduro do terenu sie gorzej nadaje niż cross :P Przecież enduro jest stworzone głównie do terenu i dodatkowo na tor motocrossowy na którym zazwyczaj są zorganizowane próby motocrossowe w rajdzie enduro.

A określenie Full słyszałem tylko na tym forum i pojawiło sie jakieś pare miesięcy temu, nie wiem jaki to ma związek z motocyklem crossowym ale niech każdy sobie nazywa jak chce tylko żeby inni to zrozumieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczyn w terenie (ciezkim) zadobrze sobie nie radzi (ciezko go opanowac) przez jego charakterystyke ciagniecia tylko na wysokich wyobraz sobie ze podjezdzasz pod gorke i sie zatrzymales w enduro wyczynowym delikatnie gazu powoli sprzeglo i dajesz rade a wyczyn jak ci sie wyrwie z pod dupy to nawet tego nie zauwazysz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku masz DT i sie wypowiadasz o crossach i wyczynowych enduro ' date=' i na dodatek nie masz o tym pojęcia bo widać nie miałes nigdy okazji jeździć na żadnym wyczynowym terenowym motocyklu i nie wiesz czym sie lepiej jeździ w terenie jeśli piszesz że wyczynowe enduro do terenu sie gorzej nadaje niż cross Przecież enduro jest stworzone głównie do terenu i dodatkowo na tor motocrossowy na którym zazwyczaj są zorganizowane próby motocrossowe w rajdzie enduro.

A określenie Full słyszałem tylko na tym forum i pojawiło sie jakieś pare miesięcy temu, nie wiem jaki to ma związek z motocyklem crossowym ale niech każdy sobie nazywa jak chce tylko żeby inni to zrozumieli.[/quote']

 

Wogole sorrki ze sie odezwalem wielki zanawco!!! moze i znasz sie lepepeij ode mnie ale chyba cie nie urazilem (ani nikogo innego) ta wypowiedzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do SimsonFun: Nikogo nie obraziłeś ale popisałeś się kompletnym brakiem podstawowej wiedzy o zastosowaniu motocykli Enduro/cross. P.S krótkie sprostowanie: Motocykle enduro/zastosowanie: teren/alternatywnie tor, motocykle motocrossowe/zastosowanie: tor. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak enduro tez zostalo stworzone z mysla o terenie (co nie znaczy ze sie nie da na torze jezdzic bo ostatnio jak bylem to koles jezdzil DRem 650) ale niektorzy kupuja crossa i smigaja nim tylko w terenie (jak bym mial kolo domu lasy i dobry teren to tez bym na tor rzadko jezdzil ale ze nie mam to jezdze na tor) to zalezy od upodoban :P ale crossem tak jak enduro da sie jezdzic w terenie (jest ciezko duuuuzo mniej komfortu i trzeba miec (chyba) wieksze umiejetnosci ale mozna) to jest moje zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do SimsonFun: Nikogo nie obraziłeś ale popisałeś się kompletnym brakiem podstawowej wiedzy o zastosowaniu motocykli Enduro/cross. P.S krótkie sprostowanie: Motocykle enduro/zastosowanie: teren/alternatywnie tor, motocykle motocrossowe/zastosowanie: tor. pozdro

ty za to jestes zajebisty :P+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A określenie Full słyszałem tylko na tym forum i pojawiło sie jakieś pare miesięcy temu' date=' nie wiem jaki to ma związek z motocyklem crossowym ale niech każdy sobie nazywa jak chce tylko żeby inni to zrozumieli.[/quote']

 

Jak ja nie lubie takich glupich i wrednych wypowiedzi, to ze smiga dt i napisal nie wszystko nie zgodnie z prawda to juz go jezdzisz glupi bucu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...