Skocz do zawartości

Jak oszczędnie śmigać motocyklem??


piotr7557
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiadając na pytanie - przesiąść się na rower :-D

 

ja tez przestałem już mierzyć spalanie

moto mam lda zabawy a podczas zabawy trzeba liczyc się z kosztami :evil:

zresztą -suza pali mi mało :-D przy prędkościach przelotowych 120-150 to jest ok 5,5-6l/100km

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie oszczędnie to znaczy bez zadowolenia Razz wiec staram sie nie mierzyc zużycia paliwa (zwłaszcza przy dzisiesszych cenach Confused ). zalewam za tyle' date=' za ile jest w kieszeni i smigam do momentu, kiedy trzeba przełączyc na rezerwe ( nawet jesli jest zalane pod korek Twisted Evil [/quote']

 

to sie nazywa podejscie :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę :)

- jazda mieszana, trochę po mieście, trochę po trasie, trochę przypałowania od czasu do czasu - ok. 6,2 litra

- jazda na autostradzie z prędkościami rzędu 160 - 180 km/h wyszło mi 6,4 - 6,5 litra

- autostrada i jazda z trzycyfrowymi z dwójką na początku :mrgreen: 7,4 litra

- autostrada i spokojna jazda 120-140 km/h, moja pierwsza trasa w UK i przyzwyczajanie się do ruchu lewostronnego... wyszło mi 5,2 litra 8O

- niemcy, jazda na ichniej bezołowiowej 91 oktanów, po autobahnach z przelotowymi jak w punkcie drugim... prawie 6,9 litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stopmen napisał:

to sie nazywa podejscie

 

no z waszymi zarobkami pewnie Very Happy

 

[ Dopisane: 07-09-2005' date= 23:35 ]

Cytat:

Skąd: niemcy

 

no z tym to tez nie jest tak pieknie, tymbardziej ze tutaj tank to juz prawie 1,5ojro kosztuje, i jazda na moto jest drozsza niz autem ktore pali 11L/100km (ale gazu) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he ja jezdzilem xjr13 to potrafila 5,9 ale srednio 6,5

 

teraz intruder z pustymi rurami 5l /100km

 

-moj doswiadczenia ano

-nie gwaltownie przyspieszac

-nie wyprzedzac tez na dus

-jechac stala predkoscia okolo 90-100 km/h choc 70-80 to dla twardzieli nie kazdy tak umie wszyscy umieja 200km/h ale 70 to juz malo ktory umie

-najlepiej jechac za jakims autem ale z rozsadna odleglaosci

-jak najmniej przer w jezdzie to tez pomaga :)

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie najmniejsze czyli najbardziej ekonomiczna praca silnika jest w granicach obrotówn momentu maksymalnego

 

ale to chyba się nie odnosi do 2t, bo max moment w nsr (całe 15nm :) ) osiągane jest przy 8000obr. a to już chyba niezbyt ekonomiczne zwłaszcza, że 10000 to max moc, a 11 to czerwone pole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...