Skocz do zawartości

Aprilia rx 125


Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz tego że ten temat jest na 2 stronie to powiem tylko tyle że RX 125 to enduro z niższej półki co potwierdziło dużo osób na 4um.. Szczegóły znajdziesz w szukaj.

nie powiedzialbym ze to enduro z nizszej polki !! chodzi o to ze jest gorsze od exc i wr ale duzo lepsze od np. dt'tki, lub kmxa...

jezeli ktos nie ma 10 000 na uzywanego exc to taki rx to dobry sprzet z dosyc dobrym zawiasem i dosyc duza moca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Wziąłem sprawe troche za bardzo ogólnie. Faktcznie że np. EXC czy WR jest lepszy ale znacznie droższy. Chociaż i tak uważam że KTM LC2 jest lepszy od RX (ten sam przedział wiekow i cenowy) bo czytałem troche o tych motocyklach. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RX 125 to enduro z niższej półki

:roll: Troche się zamotałeś Kamikaze...czytaj ze zrozumieniem :evil: .

nie powiedzialbym ze to enduro z nizszej polki !! chodzi o to ze jest gorsze od exc i wr ale duzo lepsze od np. dt'tki, lub kmxa...

jezeli ktos nie ma 10 000 na uzywanego exc to taki rx to dobry sprzet z dosyc dobrym zawiasem i dosyc duza moca...

Zgadzam się w 100% z eloelo. :-) Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Fakt. Wziąłem sprawe troche za bardzo ogólnie. Faktcznie że np. EXC czy WR jest lepszy ale znacznie droższy. Chociaż i tak uważam że KTM LC2 jest lepszy od RX (ten sam przedział wiekow i cenowy) bo czytałem troche o tych motocyklach. Pozdro

 

Tak sie składa, że miałem oba te motocykle i z całą pewnością moge stwierdzić, że RX :

1. jest mocniejszy

2. ma (dużo) lepsze zawieszenie

3. jest lżejszy i łatwiej nim manewrować

 

Kupiłem LC2 z myślą o jeździe po torze, niestety byłem nim raz i mimo że była to zadbana sztuka z 97 roku, okazało się że nie nadaje. Jest za miękki, za ciężki no i słaby. Polecam go w lekki teren i na ulicę.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a jak mam 7000-7500 to co polecacie najbardziej chcial bym husqe te350 lub 410 ale tego to ze swieca szukac w takiej cenie tez mysle nad wr 125 250 to juz troche za duzo dla mnie :/ motorek mial by latac po lesie w glebokim piachu np wydmy czy plaza w blocie po kolana itp musi miec konkretne odejscie zeby zostawal ladny row za mna ;)

 

p.s. nie chcialem zakladac nowego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...