Skocz do zawartości

Przejazd przez wode . . .


wats
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze przykładzik z życia... Kiedyś utopiliśmy quada w rzece (konkretnie była to yamaha raptor, chyba 450). Po prostu w miejscu, w którym wjechał kumpel na tej yamaszce było głębiej niż tam, gdzie przejeżdżała reszta grupy (chciał nas wyprzedzić rzeką ;) ). Sprzętu trzeba było nieomal szukać pod wodą, bo ani jeden element nie wystawał nad powierzchnię. W kilka osób wygrzebaliśmy kosiarkę z dna (z 10 minut nam zeszło), po czym w jakieś 1-2 minuty odpaliła. Pod wodą stała dobre kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZisiaj sie przkonalismy ze nie koniecznie... KOlega plocho ma ktm exe i po przejezdzie przez wode mu troche przygasa

Ja mysle ze ma jakis krociec nieszczelny albo cos, bo u mnie wczoraj wszystko poskrecalem i woda na KDX'ie nie robila wogole wrazenia. Jak masz sprzet chlodzony ciecza, filtr nasaczony i wszystsko szczelne to mozesz smialo latac przez wode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ;) Na mojej Hondzie woda nie wywiera wiekszego wrazenia ;)) Przyklad na ostatniej stronie w brudnych fotkach :P)

 

Pzdr :)

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

techniacz ogladalem twoj filmik jaka moc ma ten motorek?? ma sile zrobic zrywa?? czy tylko takie jedzic jak motorynka??

 

p.s. fajny kask ;)

 

Hehe ten filmik jest dobity i nudny ;) Ale looz za jakis czas bedzie lepszy (w sumie juz jest tylko, ze malo materialu jeszcze jest i jest troche nudny).

 

A Honda jest ponoc mocniejsza od dr'ki 125, takze nie jest zle (doklanie nie wiem ile ma km, w dowodzie ma wpisane 16kw :DD).

 

A kask swego czasu na 4um zostal uznany za kosmiczny, ewentualnie swiecacy sie kran :DD

 

Pzdr =]

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez filtr sie nasacza olejem zeby nie przepuszczal wody

 

to dostanie sie w inny sposob, zaden filtr nie przylega tak dobrze zeby ani kropla sie nie dostala,

 

na dodatek wlot powietrza jest zazwyczaj pod siedzeniem, a troche wody potrzeba zeby zakryc prawie caly motor,

 

a jak sie zaleje bo wpadniesz do wody i nie bedzie chcial odpalic, to sciagasz filtr powietrza, jakas szmate drutem czy czyms przymocuj zeby nic nieporzadanego nie wpadlo do gaznika, i wracaj do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...