Skocz do zawartości

co chcę nie wiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gość Grzegorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz

Chcę kupić 125 cm. Taki do 3.500zł.Na dalsze wypady i na codzienna jazdę. co mi poradzicie, bo ja nie mogę się zdecydować.Raz mi się podoba enduro, a innym razem mały ścigacz, puźniej spojżę na czopera i myślę ze to jest to .Proszę pomurzcie !!!!!!!!!!!!! .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VX :)

Tym razem ustępuję Ci miejsca i czekam z niecierpliwością na twoją odpowiedź :lol:

 

Dziękuję, dziękuję .... wrrr.

 

Drogi Kolego,

chcę kupić buty, ale nie wiem, czy lepiej motocyklowe, czy glany, sandały, albo trampki. Mam 200 zeta, proszę poradź mi coś, tylko żeby pasowało do moich zainteresowań.

 

A tak na serio - napisz, co Cię interesuje (model), a na 100% dostaniesz odpowiedź, albo i dużo odpowiedzi. Musisz dać nam szansę na udzielenie Ci pomocy. 8) .

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie lato... stop.... niezbędne sandały... stop... czy polecacie jezuski... stop... podobno odparzają pięty ... stop... ktoś coś wie?... stop...

VX pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

 

Panowie, dosyć tych pierdół !!!Pogodzę Was i kupcie sobie gumofilce - dobre na lato i zimę :twisted: . A teraz już proszę na temat.

 

Odpowiadam : za 3500 kup sobie MZ jak masz pełne prawko A, a jak masz A1 to poczekaj na A i pośmigaj na WSK za 500 zł. Nauczysz się, odłożysz więcej kasy itp. Za tą sumę nie kupisz niczego fajnefo, a możesz sie wpierdzielić na straszną minę.

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Za 3500 to moze Honde CL 350 - "troche "lepszy niz MZ- moznna nim i w teren i na szose, no i malo pali-nie to co NSR 125, a do ceny dorzuce jakis gratis(np. gwarancje, lub garnek na leb, lubbuty motocyklowe,lub co innego).Jak ma A-1 to moze potrenowac na WSK-125 , a opotem dozbierac kasy i cos lepszego? Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kuzyn mial Yamaszke RD125 bardzo przyjemny, mialem okazje na nim kilk arazy pojezdzic :) zarowno jako kierowca jak i pasazer, i powiem jedno bardzo mi sie podobala :D przyjemny motorek o klasycznej linii z niewielka owiewka, i kosztowala w pieniadzach w ktorych sie miescisz tzn ok 2500 zl za tyle ja sprzedal, stala potem w komisie w Nowy Saczu w centrum motocyklowym Pazgana, jesli by cie to interesowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...