Skocz do zawartości

Głupie popisy młodego 17-latka.......


jonasz13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio byłem na wakacjach i dośc mocno sie nudziłem postanowiłem kupić jakąś gazete.Choć rzadko je czytam postanowiłem kupić .Trafiłem na "Fakt'".Zaczołem czytać i gdzieś w połowie numeru trafiłem na artykuł,który mnie kompletnie shockował.Pozwole sobie przytoczyć kilka jego fragmentów:

Fakt nr. 139(556) "Musiał cie wydać!" napisał:

Robert.S (lat 17.) tak rozpędził 150-konny motor ,że nie wyhamował przed przejściem dla pieszych.Wjechał w dwie kobiety.59-latka zginęła na miejscu.Druga padła ciężko ranna.Chłopak uciekł.Gdy przyznał się ukochanej babci,ta oddała go w ręce policji.Trafił za kratki.(...)

Syn jej ukochanej córki-Robert S.,który na stałe mieszka w Niemczech,był w Szczytnie na wakacjach.Kilka dni wcześniej jego ojciec przywiózł do Polski super szybki ścigacz.Yamaha o pojemności 750 centymetrów rozpędza się do setki w trzy sekundy.Robert nie miał prawa jazdy.Ale uwielbiał szybką jazde.W środę wieczorem spotkał się z Justyną (16 l.) Chciał jej zaimponować i zabrał ją na przejażdzke. - Jeździł po ulicy jak wariat - mówił Tadusz Bogusz (54 l.) ,sąsiad jego babci.

Gdy jechał ulica Lemańską, nie zauważył ,że na przejście dla pieszych weszły dwie kobiety. -Był daleko , gdy z mamą weszłyśmy na przejście.Zostały nam dwa białe pasy.Mama była tuż za ,mną.Wtedy zobaczyłam błysk - opowiada nam Iwona Z.(31 l.). (...) Świadkowie widzieli jak jej mamę- Mariannę(59 l.)-motocykl wyrzucił z taką siła ,że ciało,zrobiło kilka fikołków.(...).Motocyklista zamiast zatrzymać się i udzielić pomocy,uciekł.Dopiero po kilku godzinach pojawił się u babci.

Gdy przczytałem ten artykuł byłem kompletni zaszokoany.Jak można dać takiemu młodemu człowiekowi (jestem w takim samym wieku jak sprawca wypadku) dać motor Yamaha o pojemności 750 centymetrów.Wnikając bliżej i wynikające informacje z artykułu- pojemność i marke oraz opis z artykułu

super szybki ścigacz.Yamaha o pojemności 750 centymetrów rozpędza się do setki w trzy sekundy
była to (nie wiem:]).Przypuszczam ,że jak każdy chłopak dostał maszyne z którą pewnie się kompletnie nie zapoznał i chciał sprawdzić jej możliwości jeszcze dodatkowo dziewczyna to tym bardziej wprawiło go w to w podniecenie i popisać się chciał chłopak ,tak sie popisał ,ze dziewczyna go nie chce teraz pewnie znać ,zabił człowieka i siedzi za kratkami.Takie są krótko mówiąc przyczyny głupoty ludzkiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli o pojemnosci 750ccm to raczej nie yamaha r1 :roll: :roll:

co do artykułu to fuckt juz nie ma o czym pisac jak o szalonych motocyklistach ... zaloze sie ze artykul jest mocno "naciagniety" tak samo jak wczesniejsze po ktorcyh koles sie sądzil z fucktem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista zamiast zatrzymać się i udzielić pomocy' date='uciekł[/quote']

 

A mnie się podoba ten fragment... Uderzył motocyklem w przechodnia, i wynika że się nawet nie przewrócił... Ten motocykl miał boczne kółka, czy jak ?

P.S - która Yamaha o pojemnośc 750ccm ma 150KM ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista zamiast zatrzymać się i udzielić pomocy' date='uciekł[/quote']

 

A mnie się podoba ten fragment... Uderzył motocyklem w przechodnia' date=' i wynika że się nawet nie przewrócił... Ten motocykl miał boczne kółka, czy jak ?

[/quote']

To nie takie dziwne. Sprzęt z paliwem waży ze 200kg, do tego kierowca z 70kg i robi się spora masa, którą przy dużej prędkości utrzymuje w pionie całkiem potężny żyroskop. Jak pewien znajomek spadł ze sprzęta wchodząc na koło, to moto pomimo małej prędkości przejechało bez kierowcy kilkanaście metrów zanim się przewróciło. Na szczęście było na biegu, bo mogłoby pojechać dość daleko i coś komuś zrobić.

 

Kiedyś kumpela mi tłumaczyła, że jak motocyklista potrąci przechodnia, to pieszemu nic się nie stanie, bo motocyklista się przewróci :-D No ale kobiety nie mają zwykle głowy do fizyki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"co do artykułu to fuckt juz nie ma o czym pisac jak o szalonych motocyklistach ... zaloze sie ze artykul jest mocno "naciagniety" tak samo jak wczesniejsze po ktorcyh koles sie sądzil z fucktem ."

 

Witam!

Niestety akurat fuckt w tym przypadku nic nie naciągał.

To wyglądało właśnie tak jak napisali.

 

Pozdrawiam!

 

Flowenol NTV 650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpela mi tłumaczyła' date=' że jak motocyklista potrąci przechodnia, to pieszemu nic się nie stanie[/quote']

 

Ja napisałem, że się powinien przewrócić, bo u mnie w mieście był kiedyś taki przypadek (jakieś 3 lata temu), że motocyklista potrącił przechodnia... Zginęli obaj :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flowenol skąd wiesz ' date='że nie był naciągany?.Chłopak popełnił błąd wsiadając na ten motor i tyle ,mam nadzieję ,że jesli teraz żałuje swojego czynu sąd nie bedzie dla niego aż tak ostry.[/quote']

Zobacz sobie skad jest Flowenol, i jakie jest miejsce akcji. Moze te wskazowki Tobie wystarcza. A ja mam nadzieje ze przez koles bedzie zgodnie z prawem osadzony-zabic na przejsciu to prawie morderstwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadł sie chłopak z jakiegoś skuterka i chciał poszaleć, tak jest,za tykie coś powinny być super wysokie kary.Ludzie bez prawa jazdy jakoś nie potrafią sobie wyborazić niebezpoieczeństw sam, znam chłopaka co masz 16 lat i śmiga 900 ile sie da, ale napewno niedługo zakończy kariere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...