Skocz do zawartości

Gdzie mozna trzymac motor w Wawie lub okolicach?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dostalam propozycje pracy w Warszawie i sie waham czy z niej skorzystac.

Jednym z elementow przetargowych jest dla mnie oczywiscie mozliwosc jazdy na motorze. W zwiazku z tym moje pytanie - czy nie orientujecie sie, gdzie w Wawie lub okolicach mozna trzymac krosowke /najlepiej przy jakims torze, zeby moc jezdzic/?

Z gory dzieki za pomoc i rady

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu myślałem o sprowadzeniu motoru do Wawy, a że to cross, nie mogę jeździć po publicznej drodze.

Pytałem w Łomiankach w TNT (mają tor, którym sie opiekują, i jest on oddalony od sklepu o jakieś 800m), i powiedziano mi, że myślą o wprowadzeniu takiej usługi, tzn przechowywania motocykli. Ma być do dyspozycji myjka.

Co do cen, to za korzystanie z toru karnet miesięczny kosztuje 100 zł, a za przechowywanie ma to być w granicach 200-300 zł - jeszcze nie byli do końca pewni, jaką cenę ustalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natha poszukaj pracy w Olsztynie, to będziesz mogła trzymać moto u mnie w garażu (nawet czasem Ci umyje  ) a tor widac prawie z domu wiec jeździc można kiedy sie chce  

 

pozdrawiam

 

to sie nazywa propozyjca nie do odrzucenia...

A ja tez moge :( ze jedno umycie sie oplaca :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w Łomiankach w TNT (mają tor, którym sie opiekują, i jest on oddalony od sklepu o jakieś 800m), i powiedziano mi, że myślą o wprowadzeniu takiej usługi, tzn przechowywania motocykli.

myśleć to sobie mogą :buttrock: już od 2 lat myślą i jakoś nic nie wymyślili bo mieli zbudować osobną wiatę specjalnie dla motocykli a tak to tylko pare motorów zawodników stoi w serwisie BMW który jest obok :(

 

natha najlepiej jak dogadasz sie z kimś z łomianek żeby użyczył ci garażu (tak jak ja zrobiłem) i po kłopocie. policja sie do motocrossowców nie czepia bo wiedzą że blisko jest tor i sami czasem wpadają popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzieki za odpowiedzi

Oczywiscie propozycja Lukasa najlepsza, jeszcze mycie w zestawie :-)

Dzwonilam do TNT, podobno mozna u nich 3mac motocykl, ale szczegoly maja znac w srodku tygodnia, moge jeszcze ewentualnie skorzystac z propozycji chlopakow ze stronki motoX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...