Skocz do zawartości

aŻ 80 %


Gość gucio.motocyklista
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gucio.motocyklista

Zauważyliście że na 100% wypadków z udziałem motocyklistów,aż 80% jest z winy kierowców samochodów???? Ile razy się słyszy że kierowca katamaranu wyjechał motocykliście bo ten go "niby nie zauważył" :roll: .Oczywiście wina motocyklisty "bo za szybko jechał" :roll: .Pomyślcie o tym.

Wniosek się nasuwa jeden: UWAŻAJCIE NA SIEBIE!!!!!

ZAWSZE I WSZĘDZIE!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda jest taka że jeżeli motocyklista pedzi 200km/h to kierowca katamaranu niema szans go zauwarzyć.

 

P.S

 

Zauważyliście że na 100% wypadków z udziałem motocyklistów,aż 80% jest z winy kierowców samochodów????

 

na jakiej podstawie tak sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaki doswiadczony motocyklista sie znalazl - apeluje do nas!

 

A jakie Ty masz dziecko doswiadczenie motocyklowe, ze wysuwasz tu tak daleko idace wnioski?

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj od razu że ma 13 lat, to dziecko. Martwi się chłopak o wszystkich, a Wy tego nie doceniacie :) Przeciez nie musi miec tylu lat co Wy i wielkiego doświadczenia, żeby zauważyc ze zwiększa się procent wypadków i coraz więcej naszych 'braci' odchodzi :)

No i ma racje, ale nikt nie zauwazy tego, ze samochód moze byc winny. Niektórzy nawet jak usłyszą, że w wypadku brał udział jakiś motocykl,nie słuchają do końca na czym polegał wypadek, tylko zaczynają wywód o szaleńcach na 2 kółkach...Ah szkoda gadać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde kolego caly czas natrafiam na twoje nic nie wnoszace posty... Jeśli chcesz sobie nabić troche pkt. to pisz cos co nie bedzie zaśmiecało forum. (ale mnie moderator zjedzie za to :)) A co do statystyk to 75%. Chociaz pewnie jest o niebo nizsze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dlaczego sie z niego nabijacie? Ze mlody jest? no fakt-przesadzil z "apelem"-ale dobrze ze chlopaczek sie interesuje czyms!

A to dla wszystkich niedowiarkow i madrali:

http://www.scigacz.pl/Wiadomości,Spostrzeż...,widzą!,76.html

-pomylil sie jedynie o 10%...troche wyrozumialosci panowie

pzdRR !!!

 

[ Dopisane: 21-08-2005, 16:12 ]

oj...ja tez troszke zle zinterpretowalem ten tekst...no glupio mi teraz... wybaczcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To są dane na jakieśtam państwa. W Polsce wynosi 75% to sie pomylil o 5%... Ale co tu sie spierać.... Ważne, że to nie my jestesmy zazwyczaj winowajcami (chociaz to nas nie uratuje :/)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...