Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj około godziny 18:00 na trasie pomiędzy Brzezinami a Rawą Mazowiecką leżał rozbity jakiś sprzęt i stało kilka samochdów i policja. Karetki ani motocyklisty nie widziałem, więc pewnie został zabrany do szpitala.

Motocykl to jakiś ciemnoniebieski chooper czy cruiser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek motocyklisty w Pęcicach

 

W Pęcicach motocyklista zderzył się z samochodem osobowym - zaalarmował zyciewarszawy.pl Czytelnik. Dwie osoby zostały ranne.

 

26-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, przewrócił się i zderzył z fiatem. Ranny mężczyzna został zabrany śmigłowcem do szpitala na Lindleya. Do szpitala trafiła także kobieta jadąca samochodem.

 

Źródło:

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,498489...w_Pecicach.html

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. godz. 18 na ul. Szczecińskiej w Łodzi widziałam mocno rozbity motocykl i sam. osobowy ford fiesta. Niestety, zniszczenia motocykla były na tyle duże, że nie byłam w stanie zidentyfikować marki. Motocykl wyglądał na nakeda lub sportowy kol. czarnego. Motocyklisty na miejscu już nie było. Wyglądało to bardzo źle :(

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszło info, że straciliśmy znanego wszystkim motocyklowym podróżnikom, Iziego, który razem z Samborem prowadził ADVFactory.

 

Info z forum AfricaTwin:

 

Przed chwilą otrzymałem tragiczną wiadomośc z Kazachstanu, że nasz Kolega, a mój i wielu z nas Przyjaciel- Robert Gałka, czyli Izi nie żyje. Zmarł w wyniku wypadku.

Nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć.

To był przecież Izi!!!!

 

Podobno poszła opona w zakręcie...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszło info, że straciliśmy znanego wszystkim motocyklowym podróżnikom, Iziego, który razem z Samborem prowadził ADVFactory.

 

Info z forum AfricaTwin:

 

Przed chwilą otrzymałem tragiczną wiadomośc z Kazachstanu, że nasz Kolega, a mój i wielu z nas Przyjaciel- Robert Gałka, czyli Izi nie żyje. Zmarł w wyniku wypadku.

Nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć.

To był przecież Izi!!!!

 

Podobno poszła opona w zakręcie...

 

Niestety, ta koszmarna informacja jest potwierdzona :(((((

Izy odszedł w tak banalny sposób...ku*rwa jakie to niesprawiedliwe.

Tutaj link z z forum afryki:

 

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7067

 

W tej chwili prowadzona jest zbiórka pieniędzy na powrót ciała Iziego do Polski.

Wszystkie informacje nt zbiórki pod ponizszym linkiem:

 

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7074

 

Kto tylko jest w stanie, niech pomoże...

Edytowane przez Djobeł

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 7:30 na ulicy mostowej niedaleko skrzyżowania z ulica Grobla leżał wbity pod zaparkowany samochod czarny motocykl (sądząc po owiewce to mogła być Honda VFR model sprzed 2001 lub piewszy Fazer). Policja zabezpieczyła miejsce wypadku, nie widziałem kierowcy motocykla. Ktoś wie coś więcej?

Mamut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...