Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

znowu z lublina - na ul. sikorskiego ktoś zaliczył glebę na biało-czerwono-niebieskiej (jeśli się nie myle) CBR600F, jak przejeżdżałem to moto stało, nie wyglądało na porozbijane, ale może z drugiej strony było, motocyklista stał z policjantami więc jest cały, zasypane coś na drodze piachem strażackim, pewnie jakiś olej/paliwo z 2oo, żadnej puszki nie widziałem obok więc podejrzewam że zwykły szlif...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Brawura i nieodpowiedzialność to prawdopodobna przyczyna tragedii, do jakiej doszło dzisiaj około 2 w nocy przy ul. Partyzanckiej w Pabianicach.

 

Pędzący na motorze kolegi 22-letni mieszkaniec Pabianic stracił panowanie nad maszyną i z całym impetem uderzył w przydrożne drzewo i poniósł śmierć na miejscu.

 

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 22-latek przyjechał swoim samochodem na stację benzynową przy ul. Partyzanckiej, gdzie spotkał kolegę. W trakcie rozmowy chłopaka zainteresował motocykl marki Honda i wykorzystując chwilę nieuwagi znajomego (tak przynajmniej wynika z komunikatu policji - przyp. red) wsiadł na motor i pognał przed siebie. ....... "

 

http://motoryzacja.interia.pl/news/zginal-...drzewie,1366702

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista zderzył się z samochodem na skrzyżowaniu Idzikowskiego i Witosa.

 

Skręcający w lewo motocyklista zajechał drogę jadącemu prosto volvo. Mężczyzna z otwartym złamaniem nogi trafił do szpitala.

 

 

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,400591..._na_Witosa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, tj. 12 na Zakopiance k. Nowego Targu ( Te za*eb*** winkle ) wyłozył sie kolega na CBR 1100 XX. Moto zniszczony tylny stelaż, uszkodzoną rame z tyłu ,wiec chyba nic z niego nie będzie. Kolega na szczescie cały - tylko głebsze przetarcia skóry w kilku miejscach i ogolne potłuczenia.

Wypadek zdarzył sie coś ok 18. chyba, inf. o nim dostałem poźniej. Własnie wrociłem (03:15) z 400km w sumie trasy po wrak motocykla. Zakret na ktorym sie wyłozył, nieraz wchodzilismy tam na kolano kiedyś....nie było piasku,nie było mokro... Wiem że byli jacys świadkowie zdarzenia z aut, motocykle też sie zatrzymywały z pytaniem o pomoc. Kumpel nie pamięta kompletnie nic z wypadku.....wie ,że jechał na moto - i pobudka w karetce.Tyle tylko wiadomo że jechał wolno, potwierdza to także Policja. Jak ktoś z Was ew. był tam, widział może wie co mogło sie stać. Idę spać.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.faktypilskie.pl/index.php?optio...gnale&Itemid=79

 

Z relacji kolegi wynika że zmarł w karetce i nie był doświadczonym motocyklistą,podajże drugi dzień motocykl i stawiał na koło..owszem jechał kawałek na kole ale prosto na drzewo próbował zeskoczyć z maszyny i udało sie to w pewnym sensie z tym że i tak poleciał w strone drzewa tuz za motocyklem.Młody chłopaczek...okropne!

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mmwroclaw.pl/5881/2009/9/14/smi...ictChanged=true

 

 

 

 

Około 12. na Psim Polu doszło do wypadku, w którym zginął motocyklista.

Do zdarzenia doszło na ulicy Poprzecznej. Motocyklista jechał motorem marki Suzuki od strony ulicy Sołtysowickiej. Przed nim jechał samochód osobowy.

 

- Kierowca samochodu zjechał na pobocze i chciał zawrócić. W tym momencie nadjechał motocykl, którego kierowca widząc manewr próbował się ratować i położyć motocykl - mówi asp. Kamil Rynkiewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Niestety przy położeniu motocyklu kierujący nim mężczyzna uderzył głową w drzwi audi.

 

Motocyklista zginął na miejscu.Policja bada przyczyny wypadku.

Edytowane przez duch07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Poznaniu na zjeździe z ul. Głogowskiej na autostradę w kierunku Wawy leżało przwrócone żółte jajko. Bikerowi raczej nic się nie stało, bo siedział z policjantami w radiowozie i rozmawiał. Moto też nie wyglądało na zbytnio potrzaskane.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Poznaniu na zjeździe z ul. Głogowskiej na autostradę w kierunku Wawy leżało przwrócone żółte jajko. Bikerowi raczej nic się nie stało, bo siedział z policjantami w radiowozie i rozmawiał. Moto też nie wyglądało na zbytnio potrzaskane.

 

Mój kolega. Plastiki potrzaskane, jeszcze nie wiemy co pod spodem nie było czasu oglądać. Ciuchy zniszczone, teraz jest w szpitalu bo nie mógł z bólu ruszać ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z okna busa widziałem wypadek przy skrzyżowaniu Kondratowicza z Rembielińską na warszawksim Bródnie. Wygląda na to, że auto zawracało, wyjeżdzając z zatoczki autobusowej, przecięło przy tym ciągłą oddzielającą pasy i paskowaną wyspę, a moto władowało mu się w tylne drzwi. Motocyklista wstał i chodził,

 

Apel do kierującego moto, może tutaj zagląda: gdybyś potrzebował świadka, to odezwij się, wszystko działo się na wysokości mojego okna, więc miałem zajebisty widok...

Edytowane przez lookazh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...