Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po godzinie 18 w Sulmerzycach (120km od poznania w strone Ostrowa Wlkp) z bocznej uliczki wyjechalo ciezarowe auto. Kierowca motocykla niestety nie przezyl. Wiecej szczegolow nie znam, bo to z krotkiej relacji telefonicznej, po tym jak wyjechalem z Sulmierzyc wlasnie o tej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoi

niestety także dziś ok 7:30 rano w Warszawie na Radzymińskiej nieznany mi Kamrat wjechał w tył poloneza.

poszkodowanego już nie było ale na asfalcie leżał kask a polonez miał mocno wgnieciony zderzak i wybitą całą tylną szybę, więc .......

jechałem akurat motocyklem do pracy w towarzystwie innego motocyklisty na motocyklu. myślę że zmroziło go to tak samo jak mnie.

niestety i mnie często ponosi.

nie wiem co z poszkodowanym Kamratem ale mam nadzieję miał fart.

pozdruffki Lucack

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie 2006 pewien Krzysiek K. pracujący w Warszawie kupił ode mnie Bandita 600N (czerwonego, z dwoma czarnymi uchywtami dla pasażera i potrójnymi gmolami). Jakoś kiepsko mi się zrobiło, gdy zobaczyłem tę informację, a potem linka ze zdjęciem motocykla (http://www.tvn24.pl/-1,1546038,wiadomosc.html).

 

Nie wiem jak wpłynie na mnie ewentualna informacja, ale może ktoś go znał i może zdementować zbieżność osób. Niby posiadam do niego telefon, ale mam jakąś blokadę przed wysłaniem chociażby SMS'a....

 

Sorry, za kolejny Off Topic:

Ponieważ niektórzy pytali się mnie w sprawie zbierzności całej sytuacji, oto czego się dowiedziałem:

Dostałem potwierdzoną informację, że to jednak Krzysiek, ten który kupił ode mnie Bandita, zginął w opisanym wypadku motocyklowym. Został pochowany w Kętrzynie. Więcej już nie piszę - bo nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam zdjecia ku przestrodze , ubierajcie sie w kombinezony wszelkiego rodzaje ochraniaczy rekawiczki, kaski

 

Zdjecia z wypadku w sobote w Poznaniu ul grunwaldzka / Junikowska

 

http://img115.imageshack.us/my.php?image=dsc01572jd2.jpg

 

http://img371.imageshack.us/my.php?image=dsc01573li7.jpg

 

i jeszcze raz koledzy kolezanki ostroznie z manetka w miastach

Edytowane przez Riko

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psychoterapeuta

 

Jesli to ten wypadek z LG to chłopaki nie uderzyli w skarpę jak podają w artykule tylko w samochód w czasie ulicznych wyścigów. Wystartowali za parą aut. Oba auta skręcały w lewo. Najpierw jedno, które jechało pierwsze. Drugie chwile później. Chłopaki z moto myśleli chyba, że drugie pojedzie prosto i chcieli je wyprzedzić lewą stroną. Jak druga puszka skrecala w lewo chlopaki nie mieli szans sie zatrzymac. Huk był taki, jakby coś wybuchło. Faktycznie byli wypici... żeby chociaż kaski pozakładali... masakra... i to w dodatku na własne życzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tato wlasnio wrocil i mowil, ze widzial wypadek na Zamkowej w Bialej Podlaskiej. Mowil, ze jakis scigacz i pelno krwi :/

 

EDIT: jak jechalem do dziewczyny stalo na miejscu wypadku rozbite stare kawasaki, jakis sport ale trudno mi powiedziec jaki model. Niby mocno nie rozbidy oby nic powaznego

Edytowane przez bojkar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 min. temu jechałem trasą gdańską, przed Łomną (kilka km za Łomiankami) był wypadek. Przy bandzie leżał chyba choper, stały dwa samochody. Człowiek chyba żył, była już karetka i Policja. Nie wyglądało to niestety dobrze...

Wie ktoś coś na temat stanu zdrowia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...